udelejte pristi rok 2dny. bylo to strasne rychly
kom
31. 7. 2006, 14:58
Fosatej, napiš taky něco pro zasvěcence.
R.
31. 7. 2006, 14:55
tak vecirek se vydaril, moc se mi tam libilo stejne jak minuly rok, fetch byli uzasni i anyway...nelibila se mi akorat Kackala ta jde mimo me, deverovku jsem prokecala, ale nevadi videla jsem je v Kopru a tam taky byli uzasni, akorat nechapu ze me tam nekteri poznali a pritom me nikdy nevideli a ni ja je ani jsem nepsala nic o zadnem znameni jak napr. na Kopr...no mozna vypadam fakt nejak mrtve...no dneska urcite jo, jsem jeste ze soboty nevyspana nespat 38hodin to je masakr....jinak torre dik za pokec jsi fajn :-)
dead swan
31. 7. 2006, 14:51
zelenou škodkou, sebevražedná cesta do Berouna na hraně zákona dopadla dobře, uf !
ci5
31. 7. 2006, 14:41
kdybyste jeli v jídelnim voze s předraženou Plzní a cigárem, taky byste se cítili jako král
volové
31. 7. 2006, 14:22
nejhorsi byla cesta domu smradlavym vlakem
kom
31. 7. 2006, 14:20
nemáš na to cit vole.
666
31. 7. 2006, 14:17
Jo a dělalo mi problém rozeznat zvučení od hraní:))
jam...
31. 7. 2006, 14:04
Nazdar frajírci, tak jsem ten váš FESTIVAL shlídnul okem zhulence a jako, že se Budějce dostanou fšude stále platí. Nejvíc mě bavili ty pořadatelé co tam chodili s krabicí vod bot a že vybíraj vstupný hehe a sháněli se po razítku BLBOST, sem jim musel vysvětlit, že jsem jich dostal asi dvacet, ale tady za svoje páteční příspěvky. No nic pivo ste točili lepší než místní toho Bernarda, kterej je hořkej jak prase. Jinak atmosféra dobrá a muzika šla, až na ty nějaký ženský uřvaný 4 sjetý... či co to bylo.
PS: ani ranní metly vožralý jsme z hradeb házet nemuseli.
jam...
31. 7. 2006, 14:00
fousatej se asi stydí
mladej, co zná fousáče
31. 7. 2006, 13:42
to nectete volove, to je pro nezasvecene. ofiko korekt pohled. stejne ste tam vsichni byli. A kdo nebyl, muze litovat, protoze to bylo lepsi nez loni.
fousatej
31. 7. 2006, 13:38
zdárek rakeťáci > DIX za náramnou akcičku >> .... yakože jsem nechtěl nikoho vypichovat, protože jako celek to fun.govalo úplně náramně, ale DEVEROVA CHYBA fuckt neměla chybu! ...
miguel michal.nemecek@seznam.cz
31. 7. 2006, 12:34
Banána nechávám bez komentáře, nechci kázat jako on.
R.
31. 7. 2006, 12:33
pro mě super akce, prima počásko, bezva flek. FETCH! - bomba, anyway - bomba, vas szuszan - bomba x 2... Jenom banán by měl míň mluvit, ty jeho slovní průjmy...e,e názor si vytvořim i bez něj, nejsem blbej, nebo jo? jinak musim pochválit obě pípy, páč ta fronta, ta věčná fronta na pivo, která sžírá fesťáky jak mor, ta tu chyběla. dobrý jídlo a fajn bábovky. Díky SR za skvělou sobotu
berys
31. 7. 2006, 12:14