Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
r: v hlubokým temným lese
pnt 1. 8. 2006, 12:31
dead swan: Kristova noho!! No zkratka, nekteri si zaparili, a zrychtovani a spokojeni sli spat a nekteri zas chlastali do rana a druhy den se jim treba chtelo blinkat...ale proti gustu zadny disputat..jen neni treba to donekonecna rozvadet...jo a ty jablka od Viléma byly fakt nejaké říznuté, byl jsem po nich nějak mimo :-)
Die in sludge 1. 8. 2006, 12:31
dead swam: pivko ! zachovavejme dekorum prosim..... :-)
r 1. 8. 2006, 12:15
pnt: kde?
r 1. 8. 2006, 12:14
pnt : no jestli jsi pil pifko tak jsme se urcite potkali sedela jsem tam za barem se Stepanem a spol. je to ta v sedem svetru
dead swan 1. 8. 2006, 12:10
ci 5: jo je krasny jsem ti prece vcera psala, ze bych tam klidne i bydlela, je tam klidek a do Praglu je to co by kamenem dohodil, minule leto jsme byli s die in sludgem v srbsku to je vlastne kousek od Berouna a taky nadhera
dead swan 1. 8. 2006, 12:08
krich: já?? to bude asi omyl, kanci jsou jinde
pnt 1. 8. 2006, 12:07
dead swan: a Beroun je pěkný, že...
ci5 1. 8. 2006, 12:00
pnt: nechej ji ty kance :-)
richard 1. 8. 2006, 11:57
dead swan: já taky moc nespal, tak to jsme se asi i potkali - pak už tam moc lidí nebylo, že...
pnt 1. 8. 2006, 11:54
dyk jo je to blbost !
ci5 1. 8. 2006, 11:42
nemusíš nic řikat
chytil sem ten signál
nech pro mě zabít ňáký koťata...
ci5 1. 8. 2006, 11:26
dead swan:
to jo, to je potom jiná.
cute 1. 8. 2006, 11:20
dead swan: bacha na to, kdykoliv kdyz masturbujes, tak buh zabije kotatko.
rada 1. 8. 2006, 11:14
cute: kdo Bourek?? NO ja ho osobne neznam, ale tady je vetsina v poho, tak ze asi jo
dead swan 1. 8. 2006, 11:10