nefunguje to...
ten co to zkousel
1. 8. 2006, 14:21
bohuzel to nefunguje
spatna zkusenost
1. 8. 2006, 14:21
ta druhá MP3 je tady
http://www.sweb.cz/samuel…snad to bude fungovat, bo jednu dobu to nefungovalo
vas lenka z Pribora
1. 8. 2006, 14:07
dik VS! a prosim, nebyla by jeste jedna? nekdo nekde psal, ze sou v obehu 2 mp3...?
predem dik
1. 8. 2006, 13:42
pnt: dyk to rikam, kanec.. i v mlze
r
1. 8. 2006, 13:40
zatím čus; pokud jsem se s někým seznámil a zase na to kvůli tý mlze, co na hradě k ránu byla, zapomněl, těším se na další příležitost
pnt
1. 8. 2006, 13:29
no vida, jsem mimo; někdy příííštěěé...
pnt
1. 8. 2006, 13:27
pnt: ne bryle nemam
dead swan
1. 8. 2006, 13:25
d.sw.: brýle?
pnt
1. 8. 2006, 13:19
odbočka: v celým brně nejsou stolní větráky.
to jsem už někde slyšel...
1. 8. 2006, 13:04
jedna třeba...
http://www.silver-rocket.…
V S
1. 8. 2006, 12:59
daji se nekde stahnout nejaky skladby Vas Szuzanne? dik
sopl
1. 8. 2006, 12:56
dejte už pokoj s tim pivem doprcic
to snad neni...
1. 8. 2006, 12:53
pnt: tak ze zacatku u fitty baru a kecala s Torrem, ale po vecirku u pivka
dead swan
1. 8. 2006, 12:49
d.sw.: seděla za barem? u piva, nebo u Fitty baru?
pnt
1. 8. 2006, 12:33