14. minuta Jarolím zahrával roh, míč krásně posadil na hlavu Hrdličky, míč se otřel o břevno a směřoval za čáru. Hlavní rozhodčí po konzultaci s pomezním gól uznal.
klid, rozhodčí je s náma!
10. 8. 2006, 17:19
14. minuta Gooooooool. Slavia vede 1:0
a je to tam! gooooooal!
10. 8. 2006, 17:15
14. minuta Další Slavistický útok ukončil odpískaný offside na Vlčka.
second shot
10. 8. 2006, 17:14
12. minuta Vlček tatáhl míč po pravé straně, centr na nabíhajícího Gaucha odvrátil Inckirveli.
stříbrná raketa z azerbajdžánu
10. 8. 2006, 17:14
mi povidej...viď?
žabák
10. 8. 2006, 16:50
vokurková sezóna jak hajzl... že sem vůbec lezu
z bezu
10. 8. 2006, 16:27
Michal Hrůza?
Deady Kirken
10. 8. 2006, 16:22
jenže tahle blbost je falešná
inspektör
10. 8. 2006, 15:57
Konečně
Blbost
10. 8. 2006, 15:27
BLBOST
Blbost
10. 8. 2006, 15:01
víc než blbost smrdí samochvála(nebo samohana?) a s tím sebedelší vedení nic neudělá!
čůůza!!
10. 8. 2006, 14:24
už aby se vrátilo vedení!!
hrůůza!!
10. 8. 2006, 14:21
Tady to ale smrdí blbostí!!!
blb
10. 8. 2006, 14:17
depilovat napalmem
Johnny
10. 8. 2006, 14:02
Vytrhat !
Nejhorší rada
10. 8. 2006, 13:49