už neřeknu ani slovo!
čtverylka
11. 8. 2006, 10:48
třináct vředů na dvanácterníku
trojník
11. 8. 2006, 10:48
pomoc
dvojník
11. 8. 2006, 10:48
nepracujte, povídejte si se mnou
f
11. 8. 2006, 10:47
si budu povídat sem se sebou
eeee
11. 8. 2006, 10:47
dneska, vole dneska, se zralej na double blbost
xicht jako papír vod sekaný
11. 8. 2006, 10:46
Kosovo kosům, skot Skotům, řeky Řekům, nory Norům. Dejte Buty Bhútánu a sudy Súdánu a věty Vietnamu, tety tetanu.
Dejte kanady Kanaďanům a sardinky Sardiňanům,
dejte Hondy Hondurasu a Němcům čistou rasu.
Když nevíte coby najdete to v Obi Van Kenobi
11. 8. 2006, 10:42
Ty voe Xavi! Dejte slova Slovákům!
Hornbach
11. 8. 2006, 10:40
A ještě:
Kultura je plná kultů a Nirvána je plná Kurtů.
Ty kurty jsou plný Kordů,
zatímco Lourdy jsou plný lordů.
Lágry jsou plný muklů, potažmo, Motejl je plnej kuklů
a cesty jsou plný dieselů no a ty diesely jsou plný fízlů.
bugrovo kamarát z kapely voe
11. 8. 2006, 10:33
http://detideste.freemusi…pohádka o Kurtovi - tot sjíždíme na cestách na koncerty a proto vždycky vypadáme tak blbě a jsme tak chytrý CHA!
Bugrr bugrr@centrum.cz
11. 8. 2006, 09:50
richard:
koukni na mail.
nea
11. 8. 2006, 09:47
jasne, rozhodci je dycky s tema, co maj zrovna kasu.. ze vas ten ksindl jeste bavi .....
richard
11. 8. 2006, 09:12
Invaze na .......
ste včichni ufo voe !
10. 8. 2006, 23:13
mně se chce blejt
nea
10. 8. 2006, 20:51
Darren Brown!
Zmanipulovaná
10. 8. 2006, 20:32