ja nerada jakykoli porody natoz nasilny...
piMarie
11. 8. 2006, 13:11
Já mam rád císaře a proto dneska ne jednoho du.
Tomáš Maršál
11. 8. 2006, 13:06
berte to tak že si Novotný rozryl řepu o beton ........je mi ho spíš líto
dycky když tam stojí v televizi a potí se jak prase a blábolí mam z toho slzy v očích
jumping
11. 8. 2006, 13:02
Já mam nejradši Kouzelnou školku a Františka.
Štěpánka Ducháčková
11. 8. 2006, 13:02
na zápraží si Sultán mocně tyrl
to byl smrad
11. 8. 2006, 13:00
chci tě!
Zdeněk Angrešt
11. 8. 2006, 12:59
Co řikáte na mě? Chcete mě?
Marta Kupiškotová
11. 8. 2006, 12:58
je vidět že máte lautr hovno co na práci.
sultán a tyrl
11. 8. 2006, 12:53
POUŠTÍM TAK NAHLAS RAP, ŽE TO NEJDE POSLOUCHAT PŘÍMO, MUSÍM JÍT VEDLE
jejda
11. 8. 2006, 12:49
hm a co třeba Iva Hütnerová!!!!!
Bohumil Klepetko
11. 8. 2006, 12:28
Bohužel ani Edouardo Hrubetto neni nejhorší.......
Saskie Háro Burešová
11. 8. 2006, 12:13
Pozor! Existuje věc která je horší než Petr Novotný, je to Ed Hrubeš
telerevizor
11. 8. 2006, 12:09
Já Petra Novotnýho
Kraví kravinec (z krávy)
11. 8. 2006, 12:00
´já kraví prdele
bykus dickus
11. 8. 2006, 11:58
ja miluji kraví knihy
Guttenberg
11. 8. 2006, 11:52