ať už jdou proboha do PRDELE!!! Všude jen diycore diycore diycore. Běžte prudit jinam, kreténi trapní
male
11. 8. 2006, 19:17
a hele, lajlakovi se prej nelíběj anyway ... mám pocit, že tahle situace by se měle pořešit ... !!!
ne ne ne vole
11. 8. 2006, 18:50
to už diycore nema o čem psat? navic, kdo chtěl mohl vidět jak pixies tak mudhoney...kolikrát se ty termíny fakt kryjou, že to nejde stihnout ani kdybys chtěl. článek o ničem.
n.
11. 8. 2006, 17:59
nauč se mluvit, mongole
eee ehm e e e
11. 8. 2006, 16:40
kdo z koho ten toho
http://www.diycore.net/sa…
efpebak no
11. 8. 2006, 16:37
VŠICHNI TADY POTŘEBUJETE VYŠETŘIT
JOJJOJOOO
11. 8. 2006, 16:27
potrebuju vysetrit...
piMarie
11. 8. 2006, 16:11
ehm končím
dr.dr.Mundi
11. 8. 2006, 14:54
prodám domácí chirurgickou soupravu...zn.kočím
dr.Mundi
11. 8. 2006, 14:53
vyhořel transformátor...
slepé střevo
11. 8. 2006, 14:50
dnes koncert roku, co se velkých akcí týká - věrozvěst A.J. a jeho rozehraná parta na Výstavišti...
kadidlo
11. 8. 2006, 14:16
MOJE ŘEČ!
PaMarie
11. 8. 2006, 13:17
ledvina na to: at zije nasili!!!
piMarie
11. 8. 2006, 13:16
Co na to doktor Ledvina?
Děložní čípek
11. 8. 2006, 13:14