Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
bojim bojim
pudr 20. 1. 2006, 19:25
landopras ma dokonce 9mm argumentů
ci5 20. 1. 2006, 19:24
miluju ARGUMENTY... ty jsou nejlepsi. mate nekdo nejaky ARGUMENTY?
ota 20. 1. 2006, 18:48
pritom dan vubec neni nacek. souhlas. siig hajl!
hROOT Csc. 20. 1. 2006, 18:48
a koukam ze chyba byla opravena.....a bobeček byl?
muhehe 20. 1. 2006, 18:45
taky me to prastilo do očí, člověk aby byl pořád ve střehu kdy mu tam neco vlítne a ted sedmá pád, bes koho, s ničeho
stejne tyhle hemty v inkvizici stojej za hovno, jednou nám Pinto brečí na rameno, pofnukává nad nedostatkem nadhledu, skromnosti a úcty k počínání druhých (Profíci alternativy) a na druhou stranu pak nákej jinej jouda (radši se ani nepodepsal) naprosto bez argumentů setře Landu nebo Ivu Bittovou
Hrot Csc. 20. 1. 2006, 18:43
a sprcha fajn?
chlív 20. 1. 2006, 18:42
zkus to jeste jednou, diky.
padskam 20. 1. 2006, 18:41
Inkvizice: ...jenomže tohlecto nesnesitelný kníkání, kňourání, mečení a skuhrání SE sebe... no alspon že ses podepzal ty noumo:vision thing j.h.
7. pad s kám s čím... f@u.ck 20. 1. 2006, 18:27
nic mi za to nedali. seru na to.
no job, no Job... sunshinenea@centrum.cz 20. 1. 2006, 17:48
jo a pak sem v ty sprse delala monoorgie.a natocila si to sama na kameru. ted to dam pracovnikum internetove kavarny at toho neco aspon vytezim, ja chudak maly.(nejdriv si to musim ale pustit sobe...juu)
n.b. uchylna divka 20. 1. 2006, 17:43
...a pak jsem sla do sprchy.
hovad 20. 1. 2006, 17:33
pedro:
napsala jsem ti mejl co mi zabral 30 minut a 40 korun v cafe, a v tu ranu chcip system....
n.b. 20. 1. 2006, 17:22
sprchou si to delaj spise holky a co sem slysel od holek, tak prej to neni spatny (pro holky) ... silonem sem to este neslysel.....
pras chard 20. 1. 2006, 16:55
muj ne zrovna kamarad si tam strcil 10 cm rybářskeho vlasce - uplně v klidu...na záchodě na základce ty vole!
ten ve vaně ale neboj mam svazaný ruce ! 20. 1. 2006, 16:47