Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Stačí se kouknout na starší příspěvky...
Nehroť 21. 1. 2006, 17:04
Příjemný podvečer já jen aby to nezapadlo .....lol
stejne tyhle hemty v inkvizici stojej za hovno, jednou nám Pinto brečí na rameno, pofnukává nad nedostatkem nadhledu, skromnosti a úcty k počínání druhých (Profíci alternativy) a na druhou stranu pak nákej jinej jouda (radši se ani nepodepsal) naprosto bez argumentů setře Landu nebo Ivu Bittovou

Hrot Csc. 20. 1. 2006, 18:43
Loláček 21. 1. 2006, 16:56
Jsi zbytečně hloupá a asi ti delam problem i číst jinak byses docetla ze Hrot neobhajuje landu
Neznechucená Nevostrá 21. 1. 2006, 16:51
To Fuckoff:Sjela sem tu diskuzi na musiczoneu. Vědět, jak se dělá blející smajlík, tak ho udělam, razítko nerazítko. Mam zkaženej den. Díky.
Ještě znechucenější než před chvílí 21. 1. 2006, 16:27
Hroťáku, vole, radši zklapni-Landa je nácek, co zaslouží napřesdržku. Argumenty netřeba, kdo viděl "akci Vyšehrad", vystačí si bez nich.
Znechucená 21. 1. 2006, 16:21
Śtaflík...
K.Světlá 21. 1. 2006, 15:59
Neni malej..........je tenkej!!!!Tenkej jako špageta!
Deuce Bigalow 21. 1. 2006, 15:18
Takže je malej????
Netvrdej Vořech 21. 1. 2006, 15:17
Skutečně...důvod mého černého péra
Malej Ray 21. 1. 2006, 15:10
Jsi tak vtipný Rayi......že ty vlastne vůbec nejsi z afriky ale ze silver rocket
Tvrdej Voříšek 21. 1. 2006, 15:09
Nooooo tak určitě...v tomhle problému musíme jít ale více do hloubky abych tak řekl..heh....prostě jim nenarost
Ray 21. 1. 2006, 15:06
Řekni mi něco Rayi....myslíš si že je to kvuli tomu že si každou chvíli mezi sebou čistěj komíny?
Voříšek 21. 1. 2006, 15:01
Že ty kluci maj sakra malý péra....ale ke cti budiž jim, že je mají aspon taky tak černý jako já..
Ray 21. 1. 2006, 15:00
A co si myslíš ty Rayi?
K. Voříšek 21. 1. 2006, 14:57
Situace je nyní poměrně nejasná. Ústřední výbor nejtrapnějších keců zřejmě zasedl a jedná o tom jak bude v celé věci postupovat.
Ray Koranteng 21. 1. 2006, 14:56