Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
prej bez argumentu setre landu...
jaky argumenty, kdyz je to nudas a hlupec co vydelava tezky prachy jen na tom, ze pulka ho ma za nacka, pulka za spasitele..a pak je to desne zajimavy..jak to je..ty zbloudily duse si kupujou cedecka o ctnosti, lasce a cistym stitu, a landa pak dostane prachy, ktery by jeho funnove meli dat spis psychoterapeutovi...resi nekdo vubec jiny nacky nez ty co uz nackama bejt nechtej..nebo nemuzou...
uf, 23. 1. 2006, 10:27
takže ivuška je teďka volná?
bóřa 23. 1. 2006, 10:14
ma-li nekdo velkej a tizivej vred na prdeli, ukaz mu ho, nasere se a zapre ho.nema/li na prdeli vred, ukaz mu ho, vysere se na tvy kecy, bo tam zadny vred nema.ukaz mu ho jeste, jednou, bude te ignorovat.
ukaz mu ho potreti, nasere se a ten vred mu tam fakt vyroste.
vsechna cest obetem inkvizice se zadkem cistym jak u batolete. takovy by se urazit nemeli.Ale... kdo steka, vi proc.
frustrace, hybna sila 23. 1. 2006, 10:02
dekujeme za vas cas podporu a pochopeni...pisou v zaveru... mimochodem, jaka byla krajcova deska koncert a tak roku?
ric 23. 1. 2006, 09:58
richard a iva vydali tiskove porhlaseni k svemu rozvodu.......
richard jinej 23. 1. 2006, 09:54
aha....
a-ha 23. 1. 2006, 09:52
Mixovaná CD kompilace tech-houseového dje Javase s improvizovaným vokálem Ivy Bittové. Studiové provedení jednoho z nejzajímavějších projektů české taneční scény, mapujícího dobu společného live vystupování výstižně pojmenovaného „The Party“. Jedinečný hudební zážitek kombinovaný se skvělou atmosférou rozjetých nočních mejdanů.
CD nahrávka obsahuje 12 Javasem kontinuálně namixovaných tracků od několika světově uznávaných producentů elektronické taneční muziky jako např. Jeff Bennett (Swe), Tom Churchill (UK), Alex Moran aka Weekender (UK) a další včetně Javasovy hitovky Infantil Pop.
Nahrávání této alternativně laděné hudební lahůdky proběhlo ve dnech 14.-15.10. 2005 v nově rekonstruovaném studiu Roberta Staníčka (zpěváka kapely Helmutova Stříkačka), kde Bittová za jeho asistence a ve spolupráci s Janem Vašínem aka DJ Javasem, nazpívala několik různých improvizovaných ploch. Výsledná koláž vzniká ve spolupráci s hiphopovým producentem Dupem X (který jako producent a MC funguje s brněnskou crew Naše Věc).
Ritrd Myler hájí Bytovou 23. 1. 2006, 09:27
Mám úplně zmrazený účet....začnu chlastat fridex
Luboš 23. 1. 2006, 08:47
Ranní hlášení z Kopřivnic : Je - 24 stupně celsia. I Loprais se diví....
Arnošt 23. 1. 2006, 08:42
Vcelku prdel, že čtvrtá nej- doska roku 2005 vyšla v 2004
časový paradoxy 23. 1. 2006, 01:04
Jo to je pravda,tupac byl jedinej člověk,kterej pomáhal obyčejnym lidem,uměl pochopit nas-Milujem ho a milovat budem,My Všichni tak jako ON miloval nás!!! Nebyl svatej osobitě on byl a bude svatej v nás a pomuže nam a pochopí nas... Von nezemřel... Psychicky žije dál a mnoho lidi vcetne mne ví že žije jako člověk... Už to taky vim... On ted žije jako svobodnej nezavislej člověk,ale pro nás co ho milujem to vždy bude TUPAC AMARU SHAKUR... Naš tatínek
prauda 22. 1. 2006, 21:15
Ty píčo, Ivánku, to mi ho teda vyndej. To je dobrýýý!
Milánek 22. 1. 2006, 21:06
Ty krávo, Milane, čum na tu mrdku, vole! Se posereš!
http://www.spikedhumor.co…
Ivánek 22. 1. 2006, 21:05
No jasně, Ivánku! Ty vole, Ty tady padáš na hubu, vole, a ty mediální mrdky Tě, vole, ještě takhle jebou, ty pičo!
Milánek 22. 1. 2006, 19:59
Ty vole třicítku za kříž a padesát, když náhodou vyhrajeme...
Ivan Horník 22. 1. 2006, 19:32