Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
pracuju na tom, následky studentskýho života, jen do mne !
.... ale zajímá voe !!!
ci5 1. 2. 2006, 10:33
kinda=kinga=kunda
logicky 1. 2. 2006, 10:23
jesli nejses
kunga 1. 2. 2006, 10:22
kinda=kinga, promin
jsem rozrusenej 1. 2. 2006, 10:17
no jen se nedelej. tamhle des nakoncert tech silver rocket kapel, ozeres se tam, nekde se poblejes, neco rozmlatis, hahaha, bigbitek, pak honem honem sem do fora a ses za kinda. ale ze by sis vsim, ze ty kluci tady poradne makaj, pridavaj tam recenze a inovujou ten web... ale to te nezajima.
ach jo 1. 2. 2006, 10:14
ignorant ? hlavne nahlas ? bordel ? co?
ci5 1. 2. 2006, 09:58
ci5: protoze ses ignorant, hlavne ze je to nahlas, co, silver rocket, nekde se vozrat a delat bordel, co?
styd se 1. 2. 2006, 09:49
zerte se a perte se .....
filmar animacu 1. 2. 2006, 09:40
no ne toho sloupce recek sem si ani nevsimnul...
ci5 1. 2. 2006, 01:06
Jo, dobrý upozornění. Vobčas se sem někdo snažíte dávat linky na nějaký recenze, to je samozřejmě chválihodný, ale vobčas sem dávate i nějaký co sou (konečně po měsících beze změny) už dávno v rubrice OFIŠL (pak zasluhujete blbost)(a nehádejte se).
Abuch uv@silver-rocket.org 31. 1. 2006, 22:56
no, neprselo, svetlo celkem stabilní, ketering se neska uplne posral, srdce na speku s rejzi, nebo bramborova kase se zelim, to bych nedal ani svymu sojovymu coklovi....
hrebik 31. 1. 2006, 22:48
stoprocentně filmař. jak se ti dneska švenkovalo, kámo?
obcan kane 31. 1. 2006, 22:40
že by filmař?
pražská šestka 31. 1. 2006, 22:35
no, jen jesli si ho sem nedaval ty sam, co? vo co vlastne de? vzdyt ten odkaz je normalne mezi vsema ostatnima recenzema na desku v sekci ofisl. Je tendle necim vyjimecnej?
motornoha z jihu 31. 1. 2006, 22:27
holky ze silver rocket jsou tim prece znamy ze nesnesou kritiku na svoji hlavu ale pritom kritizujou vsechno kolem sebe
hohó 31. 1. 2006, 22:19