Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Chci naprosto otevřeně a drze vyjádřit hořkost světa a bytí v kontrastu s jeho sladce opojným nektarem lehkosti a harmonie.
vj 5. 2. 2006, 16:42
kdo jsou pixies ? Francouzi ?
??? 5. 2. 2006, 10:55
blbost pro toho, kdo dělal ty debilní titulky!
frank black pixies sou boží 4. 2. 2006, 17:05
vyžaduju BLBOST pro všechny fanoušky pixies!
snoop 4. 2. 2006, 12:51
tvoje kosti maj malinkej stroječek, chčiju
pixies parada 4. 2. 2006, 11:34
a to jako ten titulkovej koncert pixies začínal takhle:

ČESKÁ TELEVIZE, CENTRUM PŘEVZATÝCH POŘADŮ

UVÁDÍ

SKŘÍTEK, ŽIVĚ Z PAŘÍŽE

???
neviděl jsem to 4. 2. 2006, 11:34
Pixies s titulkama opravdu vtipný. Levituj mě, dámičko z výtahu...
Blažej neví, co mluví.
bone machine 4. 2. 2006, 11:23
blbost pro blažeje
okamžitě! ať existuje spravedlnost 4. 2. 2006, 11:05
pixies jsou jedna z nejpřeceňovanějších kapel rockový historie. blbost ještě ne ale skoro už.
blažej 4. 2. 2006, 10:25
jinak jako fakt souběžně běžící český překlady textů v titulcích - docela mazec a koncert fakt krásnej
vl 4. 2. 2006, 10:20
tak to ses probudil blbej den...
vl 4. 2. 2006, 10:12
zato dneska tam bude pěkná blbost http://www.novinky.cz/tv_…
neslzící zachmuřený 4. 2. 2006, 10:08
tyjova, včera na čt2 filmovej klub jak brus - koncert PIXIES s titulkama!, skákal jsem a slzel...
vl 4. 2. 2006, 07:11
jaka blbost....?? starej dobrej billy s kumpanama to rozjizdej nanovo!! no neni to skvele?
Cheesee johndepp@seznam.cz 3. 2. 2006, 21:06
přesně!!! hned po druhym únoru...
FC Septik 3. 2. 2006, 18:43