vzdavam se...
debaser
6. 2. 2006, 13:34
svine! svine! svine! svine! svine! svine! svine! svine!
debaser
6. 2. 2006, 13:33
navrat pixes je nejvetsi blbost v hudbe za poslednich 10 let. a klidne mi dejet blbost.
debaser
6. 2. 2006, 12:58
a mas to i s tema titulkama? to bych rek ze je pulka srandy
O.
6. 2. 2006, 12:49
hele kdybyste teda jako někdo moc toužil po těch pixies (moc se rozumí že už to fakt nejde vydržet...nic míň voe, žádný to bych docela chtěl) tak vám to můžu vypálit..jo a richrde že dávaj samý starý šupy není zas takovej div...nic nového nemají:-D
spoonman
6. 2. 2006, 12:44
patecni putyky plne kukltury.......hezke
rich
6. 2. 2006, 11:33
Pixies jsem prošvihl, naštěstí to budu mít nahraný. V putyce jsme poslouchali cédé ATLANTIC CABLE, který mi čerstvě došlo - asi 10x po sobě - deska jak víno!
porn star stops to think
6. 2. 2006, 10:45
bouchej do stolu !
skritek
6. 2. 2006, 09:13
hluk patecni putyky, pres ktery se chabe probiji pixies, co jsme si tam pustili....... "prosimte, prestan, vypada ti, jako by sis pod stolem honil pero..." rika, mi barca, pac ja hraji na imaginarni kejtru s nima..... kurva, a voni davaj samy stary šupy...... tak jak nemam onanovat ? :-)
richard pondelni
6. 2. 2006, 09:05
Pííííííííča jak brus!
Jen ji tak mít!
6. 2. 2006, 00:59
Páteční pochlastávání u Pixies? Tomu se říká propojení příjemného s užitečným
http://www.diycore.net/sa…
opice jak brus
5. 2. 2006, 18:50
platí i pro ty co budou psát že byli skvělý!
nasranej II.
5. 2. 2006, 18:31
všem co sem zejtra budou psát jak byli an albatross ksvělý patří blbost!
nasranej
5. 2. 2006, 18:31
BYLO BY DOBRÝ to mít jasně jasně nahraný______Budou dneska hlavně taky všichni malí ptáci z velkejch ptáků A L B A voedostmazec T R O S_____Kolika to může stát neví někdo?
Äsimärä srpücü
5. 2. 2006, 18:21
nemate to nekdo nahrany? nam videjo prestalo nahravat obraz, takze nemam partu plesatejch tlustochu a pomateny titulky a to je mi lito....
ondrej
5. 2. 2006, 16:43