http://verkn.wz.cz/Ghory.…
ghory ?
9. 2. 2006, 17:40
kluk: no to ne; ale připomíná mi to jednu herní situaci v kriketu.
Lt. Gdbd
9. 2. 2006, 17:39
KOZY, vole
pesti do oka
9. 2. 2006, 17:05
co je to za film ? jako fak ? ty pico !
sekretar
9. 2. 2006, 16:38
kurva.stalo se vám někdy že ste napsali anonymní článek o tom jak stará hospodářka má umělý kozi a jedinýmu komu se svěříte je týpek na nádraží v 5 rano a ten vám rozbije hubu, bó je to její syn?
kluk
9. 2. 2006, 16:35
polibte si prdele
tito
9. 2. 2006, 16:29
ty taky musíš protestovat proti všemu josefe
Dunaj myšlenek
9. 2. 2006, 16:28
ňák se mi to nelíbí
tito
9. 2. 2006, 16:28
naprosto souhlasim
mao ce tung
9. 2. 2006, 16:27
cenzura je přirozená věc
stalin
9. 2. 2006, 16:26
zkurvena cenzura! nedavno jsem videl v ct pomeranc. snad kazdy paty slovo vypipany. k bliti!
j
9. 2. 2006, 14:26
v usa věděj jak na to!
http://musicserver.cz/cla…
CO UKÁŽE ANETA ??????
9. 2. 2006, 14:08
???: ???
!!!
9. 2. 2006, 14:07
cinkani a pipani telefonu v praci voe !!!
Halo tady kokot kokotovic co si prejete?
9. 2. 2006, 13:42
tak kdo co jedete dneska?
???
9. 2. 2006, 13:35