to michal. Naprostej souhlas. Máš to tam.
Aran uv@silver-rocket.org
10. 2. 2006, 12:18
olympiada JE fajnova vec ale ty kecy okolo - PICOVINY
pAVEL pLOC
10. 2. 2006, 11:47
vcera pred usnitim jen tak zapnu a proserfuji tv a na ct2 se tam na kresle komicky krouti bon jovi a neco picateho zpiva.... co to? kouknu na text str.300, aha! predavani grammy ...... pak to tam este surfnu asi 3 x a nejvetsi sranda, kdyz hezounci jako ze drsoni linkin park prebiraj ceny za nejakou spolupraci v pisni s raperem..... "dekujeme taky nasi firme a PRAVNIKUM za to, ze spoluprace mohla bez problemu a tak snadno probehnout," rika jeden linkin ja se posiram smichy.. doufam, ze tym pravniku srr je k podobnym pripadnym fuzim stejne benevolenti, ne?
bussiness a svoboda
10. 2. 2006, 11:44
ghory?: mám rád upocený kucí, ne upocenej androš
jfk
10. 2. 2006, 11:41
oknem vyletí a dveřma ji tu máš
petr janda
10. 2. 2006, 11:31
myslim si že olympiáda je fajnová věc
jakub janda
10. 2. 2006, 11:21
hele to nejde vysílat za den 39 hodin přenosů...prostě to nejde:-)
počtář matematik
10. 2. 2006, 11:07
takovejch nas určitě bude spousta. ale tady asi budem v menšině...
má to cenu?
10. 2. 2006, 09:52
jo a ješte jsem zapoměl dodat, že už se těšim, jak tomu nasadí korunku ve formě nějaké príma melodie michal david.
-//-
10. 2. 2006, 09:51
hlasuju pro. me to taky neba.
j neni to blbost
10. 2. 2006, 09:49
takže krátká inkvizice na olympiádu:
zase dva tejdny, ve kterejch do nás budou prát media horem dolem bez přestáni zimní sporty. čt prej dokonce bude vysílat 39 hodin přenosů a zaznamů denně (a určitě přestanou dávat mé oblíbené intelektuální debaty, že jo). záznamy, přenosy, hodnocení, tabulky, komentáře, typování, měření, testování, smskové soutěže diváků, historie, budoucnost... sport je fajn, ale olympiáda je spíš marketingovej, stavební a dopravní kolos.
co mě ale štve nejvíc, sou glorifikační reportáže typu "jak během nagana šílel celej národ před televizemi".
nešílim, neskáču, nejsem čech (aspoň ne těhle čtrnáct dní).
michal je to blbost?
10. 2. 2006, 09:46
na me si neprijdes-->SHOT OUT!
vokoun
10. 2. 2006, 00:41
v kriketu?spíš mi to připomínalo herní situaci v boxu.a poté sem se cejtil jako puk po hokejovym utkání mezi vošinktonem a nešvilem
kluk
9. 2. 2006, 21:04
Kozy ve tmě, pěsti v očích?
Mirek Vyšuk
9. 2. 2006, 17:40