sou to vsecko takovy jaderny vopice
caesar
13. 2. 2006, 21:00
konec sveta:hele amíci sou stejny nabozensky fanatici jako muslimove a stejne jako oni jsou schopny pouzit na ochranu "svejch zajmu" jadernou zbran
brat
13. 2. 2006, 19:46
Mrs Ghándí: Radši Jirku Bušovic než ty písečný vopice, komandýrující všechno a všechny... od výběru světonázoru po způsob čištění zubů...
nic... bojim se
13. 2. 2006, 19:21
BLBOST?další s uhnilou nohou co nemuze videt zadnej sport aniz by se nerozplakal?
muheeeehe
13. 2. 2006, 18:58
Ja ti přeju eště aspoň jednou tolik
Abuch uv@silver-rocket.org
13. 2. 2006, 18:57
Inkvizice ztraci uroven, nemeli byste tady zverejnit kazdej slovni prujem co je k vam zaslanej.
ten co ví nejvíc
13. 2. 2006, 18:45
I já gratuluju. Brouček mě poprosil, abych vám řek, že následující dva měsíce bude všude platit za všechny, kdo si o to řeknou.
Bourek uv@silver-rocket.org
13. 2. 2006, 18:34
Připojuju se s gratulací! Šestnáct let je krásnej věk!
Aran uv@silver-rocket.org
13. 2. 2006, 18:21
UV srdecne preje vse nejlepsi k narozeninam pane Broucka wollongongec!!
Torr uv@silver-rocket.org
13. 2. 2006, 17:37
A i když to třeba dlouho loaduje, tak to stojí za to.
Furt ta samá
13. 2. 2006, 14:29
Což mi mimochodem připomnělo tohle:
http://www.funnyjunk.com/…
Zase ta Indka
13. 2. 2006, 14:28
Voe ten Jíří Bušovic si nedá pokoj, i kdyby mu pařáty zlámali, furt bude poskakovat a házet šipičkou na terčíček svět, píča jedna...
Mrs Ghándí
13. 2. 2006, 14:26
At ziji v miru vsechny bytosti, ohm.
Radek
13. 2. 2006, 13:54
to je dost desiva predstava ty vole.
ttm
13. 2. 2006, 13:38
nemyslím ze by se irán ted musel bát útoku ze strany ameriky nebo kohokoli jinýho...vsechny prachy sou v iráku. a oni si to moc dobře uvědomujou...az dokoncej bombu (a oni to do roka do dvou udelají) tak se teprva nasmejem tyjo..dost silne pochybuju ze bude zrízený neco jako rudá linka mezi izraelem a iránem..kdyz se nad tím clovek zamyslí tak proti tomuhle byla studená válka jen taková legrace, jako ze slo jen o ideologii, jenze tohle je o nábozenství a jek má jeden za zády boha tak se nebojí udelat cokoli, protoze jakmile ses presvedcenej, ze i kdyz z tebe bude prach a kosti tak stejne mazes prímou cestou do ráje tak se spoust macká mnohem snadneji...jak ríkám,máme se na co tesit
konec sveta
13. 2. 2006, 13:33