"Hluk je, dalo by se říci, muzikantské město". U mě zatim vede country kapela Promile, ale ani ostatní by se určitě na SRSS neztratili.
http://www.mestohluk.cz/i…Takže příští rok na Slovácku. Aspoň to Školák bude mít blíž.
ticho léčí hluk uzdravuje
22. 3. 2006, 11:53
na hluk kálí pes, my děláme kurva Umění
pidlikáči
22. 3. 2006, 11:46
www.surf.cz
Eva a Vašek
22. 3. 2006, 11:09
Hmmm město Hluk, knihovna, kult. sál, Zámecká vinárna
Městský úřad, Hřbitovní Hluk, parkoviště, Slovácko – Bílé Karpaty" "Vizovické vrchy" ! . . .
juj! juch!
22. 3. 2006, 00:34
Nechcete letos zkusit po Točníku jinej hrad?
http://hrady.dejiny.cz/hl…
cast elán
22. 3. 2006, 00:07
až zarážející jak se myspace(dot)com zběsile šíří
w3
21. 3. 2006, 23:05
Dvojitá porce zběsilostí všeho druhu:
1) Wollongong - Stark Naked Creeping Macroeconomics Fascism
http://www.diycore.net/sa…2) Esgmeq - Behave Yourself
http://www.diycore.net/sa…
Pohrobci pravdy
21. 3. 2006, 18:49
Prague rague
chicht
21. 3. 2006, 17:19
Idioti! :-)
JFK
21. 3. 2006, 16:29
dobry fota dole
http://www.myspace.com/do…
19.03. 007
21. 3. 2006, 16:27
Piazza Cavour, what's my life for?
killed
21. 3. 2006, 16:10
prostě geniální
Ričrd
21. 3. 2006, 15:45
Ahoj lidi, chtel bych zacit smazit, ale potrebuju zaskolit. Nevim, kde sehnat piko a neumim ani vykradat auta, abych na nej mel. Kdo me zaskoli, tomu na oplatku vyhulim. Sem denne na hlavaku v praze kousek od hajzlu vlevo dole. Mam modrou igelitku a hnedej vatak (na zada mi nekdo napsal TAHNI DO PICI) a je mi 30 ale vypadam starsi... Dusan
d
21. 3. 2006, 15:31
No, ja mam snar z roku vydani 2001. Al Kaida publishing...
doktor Bolito aka Hodne
21. 3. 2006, 14:22
to v tom snari nebylo.
olliapod
21. 3. 2006, 14:09