Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Chtěl bych vás upozornit na nejlepší neznámou českou kapelu. Jmenuje se Dirty Airlines a hraje něco mezi Foo Fighters, Fugazi a Queens Of The Stone Age. Prostě nářez s úchvatnejma melodiema. Máme pocit, že když můžete psát o jinech loserech, tak určitě nebude problém napsat něco o nás.
d.a. 23. 3. 2006, 11:11
platili si to sami, no jo to sou ty Fugazi.
pe.klo 23. 3. 2006, 11:08
to Ten kterej to zná:
Oni je nevydávaj, celej release si kapela platila sama a ChR jim dělají akorát část distra. Čili vše jde na triko kapely. A mluvil jsem akorát k trapnýmu kydání ohledně mp3 na webu. Nic víc. Je mi to vlastně jedno :), akorát mě zarazilo, jak někdo může takhle zbytečně se do někoho navážet...
HB binder@musiczone.cz 23. 3. 2006, 10:41
a k čemu se tohle jako vztahuje, hyeno ...
Ten krerej toho hodne zna 23. 3. 2006, 10:07
dát si mp3 ke stažení na svý stránky je z určitýho úhlu pohledu záslužná věc. To že se chovají jako čůráci (pardon, nic slušnějšího mě nenapadlo), napřesdržku nadále zůstává. Nehledě na to, že když je má někdo v katalogu, tak možná není úplně fér dát stejnou desku k volnýmu stažení, he?
Ten kterej to zná 23. 3. 2006, 09:45
joj, ja se naštěstí nepolil. na tom pyžamu by se ten flek od kafe věru nevyjímal. lžicku jsem vrazil do nosu kolegovi. měl radost. pujčil mi za to svoje sněhule. pujdu si zakouřit kolegyňi a potom budu dělet dělání. jestli všechno pujde dobře podřežu si žíly (možná i tepny) sklem z popraskaný obrazovky vod monitoru. zkrátka nevydržel můj ranní pohled. chtěl sem to opravit ranní močí, ale bylo jí moc. měl bych si jít lehnout. 20 minut před obědem delá DIVy.
Bugrůůův karamát 23. 3. 2006, 09:43
Pro fidla: mno a lžičku jsem si vrazil do nosní díry a negližé polil cofem. Tak že makám
bugrr 23. 3. 2006, 09:33
pro nyní: It's in your hands. Nejčko.
Wasrfone 23. 3. 2006, 09:29
čau Péťo, ty už si taky v práci?
pan Filda 23. 3. 2006, 09:28
Jo, voli, d2ti de3t2 stali za hovno. Rozhodli jsme se, že musíme hrát i špatný koncerty aby bylo videt jak jsou ty dobrý dobrý. Ale aspoň jsme předvedli novej secvičenej kousek, jmenuje se "Třikrát a dost!"
vošklivej a dehydrovanej s kulichem 23. 3. 2006, 09:28
nyní čtu životopis Luise Buňuela, to je ale punk. Jak prověšená basa pod rozedranejma kolenama... KUVA!a jeho sona
bugrr 23. 3. 2006, 09:27
my nyní (to je ale divný slovo)
nyní 23. 3. 2006, 09:24
Tak si to zrekapitulujeme. kontra-Halibel debil. Halibel chytrej kluk. Zvukař se teda dneska uplně nevycajchnoval, d2ti de3t2 sem neslyšel, tak sem šel zpátky k baru, Esgmeq mě poplivali, díky kluci.
kontra-kontra-Halibel 23. 3. 2006, 00:57
Tak si to zrekapitulujeme. Halibel blb. Zvukař sympaťák, d2ti de3t2 dezolath, Esgmeq normálka, plivání atp.
kontra-Halibel 23. 3. 2006, 00:46
vystihl jsi to
eman nemam 23. 3. 2006, 00:17