to je jasný, vykrádli Bítls.
ten co tam byl
23. 3. 2006, 15:59
hele nemaj ty tricetjeden uzlel ty kytary nak nekrestansky vysoko?
ten co tam nebyl
23. 3. 2006, 15:58
česká malost je termín který razej různý takový, který nedokážou pobrat, že některý lidi jim jejich pózy žerou a druhý na ně serou. akorát zbytečný kecání.
pe.klo
23. 3. 2006, 15:54
ja myslel, ze havelka ma ty melody makers...?
swing kid
23. 3. 2006, 15:36
česky - mám dost!
zkurveně práce a nula fyzičky
23. 3. 2006, 13:47
Česká MALOST si zaslouží blbost.
pe.klo
23. 3. 2006, 11:53
mě stejně baví pořád ten buňuel, nic jsem od něj neviděl ale jeho kámoši ze surr bandu stejně neměli rádi muziku, takže to je pochopitelný
CCCP
23. 3. 2006, 11:46
náhodou, Kay tu českou MALOST vystihl dobře.
díky!
23. 3. 2006, 11:39
kristova noho, havelka uz zase exhibuje se SOP? dalsi fajn kapela v kelu.
http://images.freemusic.c…
ach jo
23. 3. 2006, 11:38
jasan, všichni sme kámoši....
žejo pohodá
23. 3. 2006, 11:37
hele, zrovinka dneska si kay v reflexu stezoval na podlost v internetovejch diskusnich forech. tak nedelejte ostudu a chovejte se slusne!!
fizl
23. 3. 2006, 11:34
co tagle šišťém ofA ďauň ...
ser j
23. 3. 2006, 11:31
Dem si psát už vo jinejch looserech....
publicista
23. 3. 2006, 11:27
už kreslim komix...
kakalík
23. 3. 2006, 11:22
Foo Fighters, Fugazi a Queens Of The Stone Age nejlepší neznámou českou kapelu psát o jinech loserech. Prostě nářez s úchvatnejma melodiema.
exkrement
23. 3. 2006, 11:17