p:
neboj, neřeknu!
pošleš fota?
xia
17. 5. 2006, 15:15
xea: ale ne, to se jen tak stenkrujem s kamosema, co se k nam blizi...
r
17. 5. 2006, 15:14
xea: kožený slipy, obojky a důtky, psst!
p
17. 5. 2006, 15:13
klub 23 tady asi nezaložim...
bé
17. 5. 2006, 15:13
p:
vy máte fakt klub?
xea
17. 5. 2006, 15:07
r:
a co bude dobrýho?
n
17. 5. 2006, 15:05
http://betov.org/data/ima…
valcha
17. 5. 2006, 15:03
a na rozdíl od "toho blbýho klubu" Hendrixe, Kombajna aspol. je tenhle klub poměrně dost veselej
p
17. 5. 2006, 15:03
A eště si z toho děláš srandičky ty vole, styď se.
jo
17. 5. 2006, 15:00
Ty seš blbej nebo navedenej?
hm
17. 5. 2006, 14:59
kandidatum do klubu 30: nebojte, i pote budete stejne "blbi".....
r
17. 5. 2006, 14:54
ted uz skoro + 3
r
17. 5. 2006, 14:53
za -5...
v
17. 5. 2006, 14:46
mně až za 7 let!
mladá
17. 5. 2006, 14:43
mne az za tejden
stara kulna
17. 5. 2006, 14:40