Mám vyřídit, že lístky na Mudhoney jsou ode dneška v předprodeji.
Aran uv@silver-rocket.org
1. 6. 2006, 12:05
ojojoj
marv
1. 6. 2006, 12:04
kuřbu čeho?
mata
1. 6. 2006, 11:48
doporucuju rozhovor s moimir metelesku v dnesnim reflexu. kdo ty cancy docte az do konce, ma u me kurbu.
plk. plk
1. 6. 2006, 11:40
chtěla jsem napsat perfektní :-D
dead swan
1. 6. 2006, 11:32
ci5:
jo no o tom vím, tak si na to brousím zuby,(pokud ovšem na to bude chtít se mnou někdo jet :-( ), ale jinak v Kopru bývají hodně dobré akce hlavně v Noře ( byla jsem tam např. na Anyway, The mood, Tremolo, Wollongong.....a bylo to pergektní
dead swan
1. 6. 2006, 11:31
A co fotky z FDF ze soboty? :(
pan zvedavej
1. 6. 2006, 10:07
dead swan:
ostravsko
http://jentakfest.xf.cz/co ty na to ?
ci5
1. 6. 2006, 00:42
hehe, sons of saturn - prvni poradna kapela, co sem ve svym domrdanym zivote videl... onehdy, hk, centrum klidek, parada. jo a vase diskuze k veganstvi/vegetarianstvi je kurvaxmichu. az neuveritelne.
buft
1. 6. 2006, 00:34
No já jsem od Kačkaly slyšela 2skladby a nevím, nevím jestli to bude můj šálek čaje, nic vezlým, ale asi ne no....bere mě hold něco jiného za srdce...i když poslouchám všechno možný no hold musí mě to moooc oslovit
dead swan
1. 6. 2006, 00:23
achích ovej, to néééé v ponděli tu jsou Rah bras to je moje smrt, tak jsem je chtěla vidět a neuvidím :-(.....no jo no,ale kdo má furt jezdit do té Prahy...tady na Ostravsku kultura bahno fuck
dead swan
31. 5. 2006, 22:57
Fotky z FDF pátek
http://www.taabor.cz/fotk…
Pat
31. 5. 2006, 22:17
hm, PanP taky neni zrovna nic svetobornyho, doufam ze to neznamena Pan Pot
Gappa
31. 5. 2006, 21:45
myslím tim, že jsem ještě kačkalu neslyšel... pro ty, co nesprávně pochopili a chtěli by mě trhat na cáry
PanP
31. 5. 2006, 19:02
kačkala je dementní název, skoro jako Gnu, ale jestli bude moje překvapení stejný jako před léty... toš to se už moc těším!
PanP
31. 5. 2006, 19:00