mono teda vypadaji demonicky!
hrome!
6. 6. 2006, 14:57
Jo,jo včera to na sedmě bylo moc fajn, Fetch super a Rah bras to není co dodat, byli perfektní
dead swan
6. 6. 2006, 14:43
hele to bude dobry uvidis fak !
přežil
6. 6. 2006, 12:29
ja se z toho dneska poseru. fakt.
chcip
6. 6. 2006, 12:16
Včera to Fetch na sedmě seklo, Rah Bras taky - jejich klávesačka ňam pani
bugrr
6. 6. 2006, 12:01
Familia Miranda, ne?
R.
6. 6. 2006, 11:53
Dneska je 6.6.06. Těšíme se na vás na Silver Rocket Summer Six Six Six.
Aran uv@silver-rocket.org
6. 6. 2006, 09:34
Bugr vydá za čtyři, ale polovina z nich je nalitá...
a o Kurta bych se nebál, spíš o sebe abych mu nenakopal prdel
teta Šlapalína
6. 6. 2006, 09:32
Aneb všichni víme, že Bugrr vydá za dva. :-) Jen aby si to Kurt nenechal projít hlavou...
velkej nejen palec
6. 6. 2006, 09:14
kurt: jo, bohužel, náš Kurt je totiž nemocnej
Filda s velkým palcem
5. 6. 2006, 22:27
decka deste hrali v novym jicine bez druhy kytary?
kurt
5. 6. 2006, 21:59
i am focal point of your offense
toine
5. 6. 2006, 21:08
No to sou mi novinky. Kolína co by koblihou dohodil. Faaaaajn
to budeme pane bráchové
5. 6. 2006, 20:38
to Příležitosný Strážce Systému: Opraveno, díky.
Aran uv@silver-rocket.org
5. 6. 2006, 19:58
Čau, Chotusovice, kde je napsanej koncert na 24. 6., jsou spravně Chotusice - a kvůli maličkostem se může zhroutit celej Systém!
Příležitosný Strážce Systému
5. 6. 2006, 18:54