Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
kmh:
za chvíli -pivo se snad nedá ucucávat.
Nea 7. 6. 2006, 11:27
richard:
takový zbytečný motání palice a panika v narvanym metru...to je následek pivních rekordu...a já je lámala denne.
Ne Ne 7. 6. 2006, 11:27
podle toho za jak dlouho
kmh 7. 6. 2006, 11:26
rich:
taky že nebyl. fuj, už mám dost pivních rekordu.
eks Nea 7. 6. 2006, 11:25
maly pivo: 3 + 3 nemuze byt zadny rekord.....
richard 7. 6. 2006, 11:23
já 3 malý a 3 velký (aspon si to myslim)
malý pívo 7. 6. 2006, 11:06
6 nebo 66 nebo 666?
to HB 7. 6. 2006, 09:25
Dnes jsem dal svůj reokrd v počtu piv! Neni malý, ale asi není ani nej!
HB ,kerej má ráno zkoušku 7. 6. 2006, 02:17
Kid606 - luke vibert can kissmy indie-punk whiteboy ass
808 state kohoutek 7. 6. 2006, 02:02
A co Silver Fan Seven Six Ou Six...?
Eda 7. 6. 2006, 01:20
.jo jo,radsi koukejte poslouchat slayer kazdy den,ne jen dnes..
slayer 6. 6. 2006, 19:45
http://www.myspace.com/il…
, 6. 6. 2006, 19:38
Boris jsou jeste vic demonicky. Ale pro dnesni den doporucuji k poslechu: Masami Akita & Russell Haswell - Satanstornade (warp666). Tahle placka je fakt drtic hlav. Krasny satansky
Wydlak black dice (taky OK) 6. 6. 2006, 17:43
http://www.state.gov/r/pa…

vidite to? the number of the beast.
satan 6. 6. 2006, 16:47
rah bras vzal ďas (a ukecává je na bokovku nebo aspoň turné po předpeklí)
pnt 6. 6. 2006, 16:15