Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
prostě sme se na ně takle domluvili
ps 8. 6. 2006, 07:52
to protože sme tady všichni zlí, nepřejícný a závistiví, jestli to eště pořád nechápeš
Ain´t no sunschine 8. 6. 2006, 07:49
Proč by měli bejt Sunshine shit? Protože jsou úspěšný? he? Dokud moc nevyčuhovali, měli je všichni rádi co? To je k zblití tahle "scéna"
Ale fakt 8. 6. 2006, 07:40
to co rikaj v "sounds like" sedi.
takk 7. 6. 2006, 21:46
http://www.myspace.com/la…
labasheeda 7. 6. 2006, 21:37
Průser v Kopřivnici...
v sobotu 17.6.06 měli společně s kapelou Veto (NJ-punkrock) zahrát Hippie Killer (Sk), kteří bohužel koncerty na Moravě odvolali, což je na prd 14dní před obzvlášť když byly v plánu jenom 2 kapely.
Prosím tedy o pomoc! Uvítám v mailu nabídky kapel, které by si chtěly 17.6. zahrát v Kopřivnici a náklady je nevyšly na více než na litr...
Díky a hezký večer přeju!
poletucha info@jentakfest.xf.cz 7. 6. 2006, 21:04
mty:
je a já mám doma na kazetě demo Sunshine. a to asi víš že je úplně jiný kafe. ale úplně.
bii 7. 6. 2006, 19:48
komory: mě třeba velvet suicide přijde jako fakt povedená deska. zato clou jsem nějak nikdy nepřišel na chuť a všechno z katalogu srr mi přijde o hodně zajímavější. to je fakt věc názoru asi.
mty 7. 6. 2006, 19:46
včera jsem se bavila s pánem, normálně dostal skoro plne počet bodů na portugalštinu na ff.
á 7. 6. 2006, 19:05
to skrblik: cien coronas, sto, rovny kilo.
Töhötöm uv@silver-rocket.org 7. 6. 2006, 18:49
horory:
to je aspon upřímný!
brambory 7. 6. 2006, 18:46
ŠOK!
balaclava vydá split s divokým billem a vyjde to na silvr rakit!
fakt! zaručená zpráva!! 7. 6. 2006, 18:37
he he, tak zase standardní otázka -kolik pak bude stát vstupné na LYSSU a FAM. MIRANDU ....wie viele dinero?
strejček skrblík se ptá 7. 6. 2006, 18:21
podle mě sou teda Clou souměřitelný s kapelama z Rakety..to fakt sorry, jen kuli tomu že sou populární bych je nezatracoval..rozhodně to není takovej shit jak sunshine
Komory 7. 6. 2006, 18:16
jasně voe chinaski nátěr příště bude balaclava v kongresovym centru předskakovat katapult.
Ale fakt tam něco vyplň ty dobytku. 7. 6. 2006, 18:01