This is a sad fuckin' song
We'll be lucky if I don't bust out crying
one million hurts
9. 6. 2006, 13:15
Johny was a lonely boy..
Social tragedy
9. 6. 2006, 12:56
That's the story of my life
That's the story of my life
That's the story of my life
The story of my life
vim
9. 6. 2006, 12:50
In my life
why do i give valuable time
to people who don't care if I live or die
nevim
9. 6. 2006, 12:28
http://livingwithwar.blog…
Carmichael
9. 6. 2006, 07:57
Aha, já neumím číst. Já myslel, že ho odsuzuješ.
Šmejde, já du zítra taky na zkoušku a pak mě čekaj eště dvě:( Tedy doufám, že jen dvě.
fotbalista
9. 6. 2006, 00:04
nejde jen o ty znalosti...marná sláva, míra to proste umí prodat...bude to mazec, od zítrka mi koncí zkouskové:-D
chudinka cissé
8. 6. 2006, 22:47
chudinka cissé: co bys chtěl? dyž ček porovná všechny ty komentátory na nově, primě, tak bosák je špička. chápe, narozdíl od jiných, že o tom fotbale musí něco vědět, dyž ho ce komentovat.
fotbalista
8. 6. 2006, 22:28
Inkvizici na fotbal může vyžadovat pouze deprivant a primitíf.
MUDr. Jansta Csc.
8. 6. 2006, 21:47
no s takovouhle interpunkcí a machem od šebestovíííí si to celkem rozsek.
nemachruj nulo
8. 6. 2006, 20:51
to pnt: co je libo neoklasiky ci keynesiance? Jako pohadka se jevi kniha od prof Holmana pokud chces neco komplikovanejsiho tak bych sel do Macha (ne ten od Sebestovi). Oboje se jmenuje Makroekonomie. Ze zahranicnich autoru napr Mankiw. ale to staci nebudu plytvat mistem. Sorry na tohle jsem musel zareagovat a uz se kaju
wydlak
8. 6. 2006, 20:16
tak co kucí...hodí si nekdo inkvizici na fotbal?!...bude to krásné.
kupte si novej reflex..je tam rozhovor s mírou bosákem a jeho poslední veta..takhle se má koncit..krása
chudinka cissé
8. 6. 2006, 20:04
Náhodou já myslím, že Sunshine jsou super, já osobně je mám ráda a hlavně ty staré věci a ta nová deska taky není nejhorší...no však každý podle svého gusta, že jo...
dead swan
8. 6. 2006, 19:37
Stejně všichní víte hovno!
Past
8. 6. 2006, 19:11