Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
pro kronikář štika: tady máš přesný data. hledal jsem to asi půl hodiny...
http://khotzilla.bloguje.…
fousy a kam se hrabe franta 23. 7. 2006, 10:04
co mam tedka delat?
excuse to Czech air 23. 7. 2006, 06:41
letela jsem vubec letadlem?
ostuda 23. 7. 2006, 06:40
Nikdy nepijte vino grasevina a gin beefeater za sebou, kdyz letite letadlem. muze se vam stat ze budete ve dve v noci vysazeni kdovikde v praze, sedet na zemi a nemit takovy stesti jako ja ze vas hodil nekdo domu, a este s humorem...ovsem bez nekolika dulezitejch predmetu ...vlastni potreby .
Nea 23. 7. 2006, 05:52
Nikoho neurazil, ale že by dav šílel, do toho to mělo dost daleko.
Výborní byli Blind boys of Alabama. Duchovní zážitek.
Vohol 22. 7. 2006, 23:22
frantu kotvu unesly nejaky stafle?
to bych musel videt! 22. 7. 2006, 23:03
Nemoh jsem se dockat Tocniku a tak jsem vyrazil na Music in the Park do Stromovky. Zlutes pes nasadil latku hodne vysoko! Pohodovej pravicovej pop-rock pro vsechny vekovy kategorie nikoho neurazil a kdyz Franta Kotva vylezl na stafle a hral s kytarou za hlavou, dav silel. Bylo to odpoledne jak ma byt.
vas zpravodaj 22. 7. 2006, 22:34
za měsíc vyjde nový album mars volta...ani to nestahujte - je to blbost
každej to ví, ale přece.. 22. 7. 2006, 20:54
myslis o tejden pozdejc, ty bysice pred tim nevim, ale ty jeste pred nima, nebyly oni nahodou jeste o dalsi tejden pozdejc?
kronikar štika 22. 7. 2006, 17:32
Tak sem právě zjistil, že loňskej točnik byl o tejden dřív a byšice předtím taky. znamená to, že příští rok to bude kolem 20.července?
mudrlant 22. 7. 2006, 16:06
jinak trochu info
http://en.wikipedia.org/w…
coined 22. 7. 2006, 11:39
jo a nechčijte po gotickejch hradbách, nedělá jim to dobře.
Točník 22. 7. 2006, 10:59
sem to posychroval,mám doma dvě pětilitrovky od oharků...ale to asi stačit nebude...
tuček 22. 7. 2006, 10:21
to tuček: no jasně, já jsem po nich nejprve taky chtěl jen padesátníky, ale oni mi řekli, že hovno, že je stejnak budou brzo stahovat z oběhu a že teda neni v zájmu banky, aby se dva tisíce paďošů rozptýlilo někde kolem Točníku...
bankéř 22. 7. 2006, 10:08
já du do padošů,hliník je lehčí....
tuček 22. 7. 2006, 09:15