Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
kdyz UV usetrim pracu, muzu jit zadara?
tady dole na ty strance mate kreteni info, co bylo pred rokem: http://www.silver-rocket.…
lejsal svesticky ze zahradky 23. 7. 2006, 15:46
k jidlu pry budou pect Boobika..
huong nxio 23. 7. 2006, 15:43
ja do ty doby nevystrizlivim...
Nea ups 23. 7. 2006, 15:06
no,nebyl/a a tyto info jsou pro me fakt podstatny, takze teda koukejte poradne informovat, nebo si dovezu vlastni gruppu toytoyů a zalozim si kramek s holinkama. protoze me na rozdil od vas na penezich zalezi. Ja vam kaslu na naky ideje, ja rad/a syte bricho
byznyswoman 23. 7. 2006, 15:05
z neověřeného zdroje mám infošku že na Nočníku se bude točit Bernard
výpitek zápotek 23. 7. 2006, 15:05
ale furt tu ještě nikdo neprozradil, bude-li pipi-grill ???
byl... 23. 7. 2006, 14:45
zda se, ze je cas zacit vydavat rozsahla infa jako loni
!!! 23. 7. 2006, 14:44
snebyl/a pred rokem nebo co?
co? 23. 7. 2006, 14:42
a co potit?
a jaky bude pivo, a budou prodavat langose? budete davat i takovyty disko-svitivy-naramky na ruku? kdyz jo,v jaky barve? mam si brat plastenku? smim si tam vzit termosku, ja totiz piju jedine kvas... kolik bude kadibudek?
??? 23. 7. 2006, 14:34
bude se moct na točníku fotit?
qwd 23. 7. 2006, 14:16
hey devcata fousata! vsichni me opustili. vemte me nekdo ven! delejte si se mnou, co chcete, nesu dobrovolne vsechny nasledky teto nabidky. hlavne nechci umrit doma
hlavou do zdi 23. 7. 2006, 14:08
"Tatí, já jsem slyšel, že chatování dělá z lidí omezené idioty. Co si o tom myslíš?"
"Imho, lol !"
- 23. 7. 2006, 13:39
letos bude zavedenej jamor a kyvadlo.
poradatel 23. 7. 2006, 12:21
a bude letos zavedena kyvadlova doprava?
trasa A: praha - tocnik 23. 7. 2006, 11:54
krasny, hypoteza se potvrdila. na duchod to bude uz o vanocich, uz se tesim. budeme out of time?

"I look pretty young, but I'm just back-dated, yeah!"
kr ramone 23. 7. 2006, 11:13