autora !ale toho musim povinne znat a uz to vim a znam a je to v poradku... dekuju,todle je dobry ale tamto se mi libilo vic,uplne me to totiz nadchlo,no...mam,co dohanet,jeste hoooodne...
he?
28. 7. 2006, 20:22
Ač u pramene jsem,
žízní hynu,
horký jak oheň,
zuby drkotám...
Villon, voé
28. 7. 2006, 20:20
jo a jaka blbost ohledne textu???
dead swan
28. 7. 2006, 20:17
zboznuju tuhle skladbu:
Volný, přesto v kleci
přestěhovaný z akvárka
nevím ani co chci
už mě nic neláká
Sním o pomoci
o křídlech ptáka
jediný co asi vím
že stejně jednou vítr všechno rozfouká
Nevím na co koukáš, vždyť nic neuvidíš.
Nevím proč posloucháš, nic neuslyšíš.
I to, že furt hledáš a nikdy nic nenajdeš
způsobuje efekt - Babylonská věž.
Volný, přesto v kleci
přestěhovaný z akvárka
tuším, aniž to chci
proč se z výšky skáká
Sním o pomoci
o křídlech ptáka
jediný co asi vím
že stejně jednou vítr všechno rozfouká
dead swan
28. 7. 2006, 20:15
to Töhötöm :Flea!
Flea!
Flea-fly!
Flea-fly!
Flea-fly-flo!
Flea-fly-flo!
Bee-stay!
Bee-stay!
A-koo-ma-la-ta, koo-ma-la-ta, bee-stay
A-koo-ma-la-ta, koo-ma-la-ta, bee-stay
Oh, no, no, no, not to bee-stay
Oh, no, no, no, not to bee-stay
Ee-nee-mee-nee, ex-a-mee-nee, ex-a-mee-nee, sa-la-mee-nee, Ee-nee-mee-nee, ex-a-mee-nee, ex-a-mee-nee, sa-la-mee-nee, so
Ee-nee-mee-nee, ex-a-mee-nee, ex-a-mee-nee, sa-la-mee-nee, Ee-nee-mee-nee, ex-a-mee-nee, ex-a-mee-nee, sa-la-mee-nee, so
Wee-pa-sa-pa, ee-pa-sa-pa, ee-pa-sa-pa-lit-tle, and a run-scum-tum, tie-me-oh,
Wee-pa-sa-pa, ee-pa-sa-pa, ee-pa-sa-pa-lit-tle, li-li-lit-tel-lee-o, lit-tle-lee-o, spit-tle-lee-o, blow
Wee-pa-sa-pa, ee-pa-sa-pa, ee-pa-sa-pa-lit-tle, and a run-scum-tum, tie-me
he?
28. 7. 2006, 20:09
ne nic, dobry v klidu se bal, jen blbost ohledne textu...
he!
28. 7. 2006, 20:07
Zvonil budík, bylo ráno, v hlavě mě byl kámen snad a pod ním tma
když jsem snídal džbánek piva, ještě zdálo se, že divnou příchuť má
Když jsem spláchl chladnou vodou z oči sny a z tváře závoj šedivý
řek mi pohled pouhý z okna ven, že nedělní je den a lenivý
Já cítil dál, že v ústech mám chuť cigaret a písní prošlé noci
tak jsem vyšel ven a díval se jak slunce nový den má ve své moci
A pak mi vánek poslal vstříc tu vůni nedělní, co z horkých ploten voní
a náhle chtěl jsem být zas s tebou, někde za městem ve stínu jabloní
Já chtěl bych být v nedělní ráno, v chodníku kvádrem žulovým
a proč divný smutek mívám, to snad se nikdy nedovím
Vždyť snad i smrt je méně vážná, než tyhle chvíle nedělní
kéž mi zvony raní písní, na prášek srdce rozmělní
Šel jsem dál tou vůni raní kolem bílých kočárku a dětských mašli
pak jsem dlouho stal a díval se na věci které svět občas krášlí
Snad vrátil se mi zrak a já se pojednou zas díval na svět zpříma
teď už možná tvému štěstí lépe rozumím ač vím že nejsi má
už to vidim po Točníku
28. 7. 2006, 20:07
to he! : a co by jsi po me rad??? jeste tu jsem, ale uz se du balit, zitra vstavam v 6:45
dead swan
28. 7. 2006, 20:04
Buffalo soldier, dreadlock rasta:
There was a buffalo soldier in the heart of america,
Stolen from africa, brought to america,
Fighting on arrival, fighting for survival.
Töhötöm uv@silver-rocket.org
28. 7. 2006, 19:57
Singing, woy yoy yoy, woy yoy-yoy yoy,
Woy yoy yoy yoy, yoy yoy-yoy yoy!
Woy yoy yoy, woy yoy-yoy yoy,
Woy yoy yoy yoy, yoy yoy-yoy yoy!
Töhötöm uv@silver-rocket.org
28. 7. 2006, 19:56
You've done it all, you've broken every code
And pulled the rebel to the floor
You spoilt the game, no matter what you say
For only metal - what a bore!
Blue eyes, blue eyes, how come you tell so many lies?
Come up and see me, make me smile
Or do what you want, run on wild
There's nothing left, all gone and run away
Maybe you'll tarry for a while
It's just a test, a game for us to play
Win or lose, it's hard to smile
Resist, resist, it's from yourself you have to hide
Come up and see me, make me smile
Or do what you want, run on wild
There ain't no more, you've taken everything
From my believe in Mother Earth
How can you ignore my faith in everything
When I know what Faith is and what it's worth
Away, away, and don't say maybe you'll try
Come up and see me, make me smile
Or do what you want, run on wild
Töhötöm uv@silver-rocket.org
28. 7. 2006, 19:55
nefrcite nekdo na Six Six Six autem z praglu a nemate jedno volny mistecko navic? rad bych se pridal - odmenim se ... :)
icq: 213251817
tel: 775912237
moc dik, loni cesta tam byla prilis zdlouhava :(
honza.
28. 7. 2006, 19:55
I was caught
In the middle of a railroad track (Thunder)
I looked round
And I knew there was no turning back (Thunder)
My mind raced
And I thought what could I do (Thunder)
And I knew
There was no help, no help from you (Thunder)
Sound of the drums
Beatin' in my heart
The thunder of guns
Tore me apart
You've been - thunderstruck
Went down the highway
Broke the limit, we hit the town
Went through to Texas, yeah Texas
And we had some fun
We met some girls
Some dancers who gave a good time
Broke all the rules, played all the fools
Yeah, yeah, they, they, they blew our minds
I was shakin' at the knees
Could I come again please?
Yeah the ladies were too kind
You've been - thunderstruck, thunderstruck
Yeah yeah yeah, thunderstruck
Oh, thunderstruck
Yeah
Now we're shaking at the knees
Could I come again please?
Thunderstruck, thunderstruck
Yeah yeah yeah, thunderstruck
Thunderstruck, yeah, yeah, yeah
Said yeah, it's alright
We're doing fine
Yeah, it's alright
We're doing fine
So fine
Thunderstruck, yeah, yeah, yeah,
Tunderstruck, thunderstruck, thunderstruck
Whoa baby, baby, thunderstruck
You've been thunderstruck, thunderstruck
Thunderstruck, thunderstruck
You've been thunderstruck
Töhötöm uv@silver-rocket.org
28. 7. 2006, 19:54
jo,dotaz se uz mezitim taky nastesti vyresil by me to tady fakt zruinovalo,ale dik
he!
28. 7. 2006, 19:53
dead swan dorazi zejtra (na Totschnick666", neska uz "tady" asi nebude.
ci5
28. 7. 2006, 19:49