Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
týsý byl vtipnej
pi 9. 8. 2006, 01:49
a byl? zkusil si něco?
zvědavej 8. 8. 2006, 23:18
jo a jezdil ve ferrari, komorník higgins, kámosi rick (osobne sem se vzdycky domníval ze je homosexuál) a tc (cernoch s helikoptérou (to sem povazoval za metaforu vytrovnání se s rasistickou minulostí...zádnej beloch nic létajícího nemel..hehe))...klasika
magnum P.I. 8. 8. 2006, 23:15
krestanskej minezengr se skolni kapelou za zady?
two headed boy 8. 8. 2006, 22:42
mléčnej hotel: jeff magnum? nebyl to ten kníratej chlápek s revolverem co ho dávali na primě?
neutrál 8. 8. 2006, 21:14
ROFL na vás
OG 8. 8. 2006, 21:11
nejsem žádná nula!
voe 8. 8. 2006, 20:23
A jedniček?
Zase nula 8. 8. 2006, 18:32
Nul znám spousty...
Namba Wan 8. 8. 2006, 17:44
A mě?
Nula 8. 8. 2006, 17:28
A co Eduarda Hulicia?
Pičo 8. 8. 2006, 17:10
a mě?
Leninka Pičuová 8. 8. 2006, 16:51
Jo, a toho bezdomovce Pepu, co chodí do nonstopáče Houk, taky nikdo nezná...
Jedinej obeznámenej 8. 8. 2006, 16:48
tady v čechách je provařenejch pár jmen, který znaj jen 'vyvolený' a machrujou s nima. ian curtis, syd barret, kurt cobain a já neim kdo eště. a kdo zná voe jeffa manguma? h?
mléčnej hotel 8. 8. 2006, 16:25
krich(ptych): von nebyl nidká bojácnej...jo a brzo se ti ozve siréna!
JOBH 8. 8. 2006, 14:48