Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
akorát by to chtělo nepouštět basáka k mikrofonu
no ten samej voe dobytku! 11. 2. 2006, 10:02
sulk je pomalu jediná česká naděje!
assd 11. 2. 2006, 10:01
voe nam se to prave strasne moc libilo, ten sal. fakt ale.
Nachod diktat, SULK se do budoucna rozhodne vyplati sledovat.
Bourek uv@silver-rocket.org 11. 2. 2006, 02:34
dik emems za dnešni koncert, jestli vas sralo prostredi tak sorry, každopadne dobra zkusenost pro nas (machyho a my co sme se tam prisrali). jinak je mi lito že nejsem ftipnej a že sem nedostal přes držku..
pedro 11. 2. 2006, 01:29
perpetum nebo lásku...
cocu 10. 2. 2006, 20:05
Jo, voe, drápkem vyťukala mý číslo na mobil a zavolala...
Co je to za otázku? 10. 2. 2006, 20:01
mama od tego psa?
rog 10. 2. 2006, 19:58
Hele drž hubu, jo? Řekla mi o tom máma...
Nasranej Pitbul Teriér 10. 2. 2006, 19:32
internetovej blesk muze fakt sledovat jen primitiv.
rogge 10. 2. 2006, 19:29
Tohle si, frajeři, přečtěte...
Ten samej Pitbul Teriér 10. 2. 2006, 19:12
http://nacerno.blesk.cz/C…
Pitbul Teriér 10. 2. 2006, 19:10
fuck. hele co sem našel:
http://www.bamayan.net/in…
taky cocotte 10. 2. 2006, 18:04
jak rikam, valenta je kokot
curak 10. 2. 2006, 17:36
síň slávy:
http://images.freemusic.c…
valenta 10. 2. 2006, 17:35
Hele, já se na to těšim... hlavně na tu Sáblíkovou, protože jsem viděl, kde ta holka trénuje... takže diktát nediktát, budu u tý bedny sedět a těšit se, protože jindy rychlobruslení prostě v TV neuvidim. A taky na Kačenu a na Jakuba a na Nikolu a... V programu je rozpis přímejch přenosů, takže analýzy lze snadno vynechat.
Frana 10. 2. 2006, 17:32