Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
to sem slysel: uplne presne to ve finalni fazi byl Aran, Vinnie a ja... koma bylo absolutni, hehehe.
Töhötöm uv@silver-rocket.org 16. 2. 2006, 16:32
punk rock vole ne? doufam, ze tyfus to jeste dopogoval a pernik mu u toho blil na hlavu. nebo na ciro.
to by clovek blil 16. 2. 2006, 16:20
jo a noha? pernik s tyfusem byli loni na ZNC v ostrave..... jeste pred akci se zmrdali jak dobytci...... kdyz pak tyfus pogoval, spadl a nejakej typ mu jeste dupnul na nohu.. otevrena fraktura.....
nohard 16. 2. 2006, 16:04
ackoli nejde o koureni...ehm...kdyz jsme coby pubescenti navstivili par koncertu ve velke hale tatran v ostrave, rikali sme pak jednomu kamosovi rychle prsty..... ne, ze by krad, hovada nejsem..ale dvakrat semu stalo tohle.... pri tanecku prihopsal k nejaky slecince a kdyz videl vzajemny sympatie......
praschard a co slysel 16. 2. 2006, 16:02
to Aran: No tak to nezavidim. To bych se asi zlomil vejpul.
co to zazil 16. 2. 2006, 15:50
hokejky sou v prdeli, slava!!!! cesi! cesi!
cehc 16. 2. 2006, 15:34
to co to zazil: No, v tomhle případě nemohla bejt o "vytlačení po schodech" a "opírání o stěnu" ani řeč. Tohle byl čistej Meresjev v hluboký narkóze.
Aran uv@silver-rocket.org 16. 2. 2006, 15:34
hned jak nekdo dela kruhy rukama a tvori vukol sebe prostor cca 3 az 4 a vice metru, je na miste ho ihned capnout v podpazi nebo tak a vzit mu lahvace. Potom si s nim udelat cestu mezi lidma a vytlacit ho po schodech az ven na vzduch. Pozor pri opirani o stenu, dotycnej bude tvrdit ze se uz udrzi ale to si jen mysli. No a pak ho nejak navist aby to rozchodil takze chodit a dejchat. Pzez tu betonovou plan je naproti automat, tam je soda a kola a tak. Je tam i lavicka k nacerpani sil...
co to zazil 16. 2. 2006, 15:17
to sem slysel: Leda hovno, to jsem byl já. A odsrala to noha.
Aran uv@silver-rocket.org 16. 2. 2006, 14:47
no, pak ty ozraly musi vynaset basak lyssy a bicmen unsane a swans
sem slysel 16. 2. 2006, 14:33
a hlavne se nesprasit aby clovek byl schopnej vylizt ty schody ven na ten kour
zejo 16. 2. 2006, 14:04
a delat kourovy efekty nekde bokem je taky prirozeny....... ackoli, znam nejednu koncertni historku.........
pras chard 16. 2. 2006, 14:02
Podle mě k tomu nejsou potřeba žádný pravidla. Jít si zapálit ven přece není nic tak složitýho.
Aran uv@silver-rocket.org 16. 2. 2006, 13:56
božskej malíček úředuje...
ultrafans 16. 2. 2006, 13:55
prasak: na to bude zase Pravidla na koureni na nekurackych i kurackych koncertech
pan pravidlo 16. 2. 2006, 13:46