Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
to je zivot v kostce, v ktery bych nechtel bejt
raymond 30. 3. 2006, 13:43
za zivota tady: volal vcera kopa, ze jen na 2 piva, rek jsem mu ze nejdu, je u mne ma mila. volal mi zas dneska "doma me cekaly dva vychladle caje, moje zena uz spala, bylo jiz nad ranem". rano pak kdyz sral, prvni pivni hovno, notorik kuba, ze mu neni rovno. vcera s kopou pil a on mu neco slibil, sedl tedy do auta, za kubou se ritil. pak se spolu vratili, zas do toho baru, kazdy dve ranni osvezujici a kopa zas nakop karu. on musel jit do prace, kuba zase na pracak,jsem moc rad ze vcera, neskoncil jsem tez jak prasak.....
jen takovy relax v praci 30. 3. 2006, 13:29
http://vexilolognet.hyper…
that´s it 30. 3. 2006, 13:27
to pedro: Je to vlajka Nigérie. Mluví se tam anglicky.
Aran uv@silver-rocket.org 30. 3. 2006, 13:27
já vim že je Nigérie v africe, ale ptam se esi je to její vlajka nebo esi se pletu...nebo fotbalovej klub??...v Nigérii se mluví anglicky, jo? a tak možny to je..
pedro 30. 3. 2006, 13:26
to pedro: Rozsahly clanek zpracovavame, uverejnime jej v nejblizsi mozne dobe.
Torr uv@silver-rocket.org 30. 3. 2006, 13:22
to je takovej stat v africe.
myslim 30. 3. 2006, 13:19
http://www.heike-h.net/im…
tuto 30. 3. 2006, 13:19
copak se to stalo s tou vlaječkou u English info?
Kanada už nejede..co to je jako za stát Nigérie?
pedro 30. 3. 2006, 13:15
teda Nalei
Michal Pavlíček 30. 3. 2006, 13:03
Takže jako když řeknu "Naley mi" tak to vlatně znamená "Namezej mi" či "Mě"
Pan Berka 30. 3. 2006, 13:02
Výkal, latinsky exkrement (exkrece = vylučování), je výměšek organismu. Jako výkal se označuje jen produkt vyprazdňování tlustého střeva (defekace), latinský ekvivalent exkrement lze použít i v širším významu výměšek: exkrementem je i například moč nebo pot. Lidský výkal se v lékařství nazývá stolice, což se do češtiny dostalo z německého der Stuhlgang, chůze na stolici, z niž se ve střední Evropě defekace obvykle prováděla. Historickým slovanským označením je lejno, pocházející z indoevropského základu lei- (mazlavý). V češtině je vnímáno jako zastaralé. Dnes je v obecné češtině nejběžnějším označením stolice výraz hovno, který však, jako mnoho výrazů z oblasti vyměšování a rozmnožování, získal postupem času vulgární významovou příznačnost a ve spisovném a odborném jazyce je nepoužitelný. Původně označoval hovězí lejno, z těchto slov také etymologickým splynutím (resp. etymologickou kontaminací) vznikl.
ley no 30. 3. 2006, 12:31
seš plnej výkalů, plnej výkalů
útroba 30. 3. 2006, 11:59
to Vlasta:
Močí posvěť zem,
všechno co máš je ve tvých ůtrobách.
Rédl 30. 3. 2006, 11:44
ten zivak lords a coliseum z 007 je dokonalej! DIKY!!!!!!
marena 30. 3. 2006, 11:34