je skvělá že vydávte Kačkalu!
elgnub rm
2. 6. 2006, 18:19
to jakub.uck: Kačkala určitě první, to snad bude brzo. Pak nevím. Balaclava i Deverovka jdou, myslím, do studia zhruba stejně, takže zkrachujeme naráz.
Aran uv@silver-rocket.org
2. 6. 2006, 17:35
jeden čistě technickej dotaz: v jakym pořadí (a kdy) vyjdou všechny ty naslibovaný desky (kačkala, deverovka, balaclava..)???
(jen abych věděl, jak mam načasovat svou natěšenost)
jakub.uck
2. 6. 2006, 17:20
dead swam: ale tady taky neni nejhure, jen, ze by nam odpadly ty problemy s osamelym jezdenim na akce obcas, kdybychom vyjizdeli z jedny ty visky.... jinak, odkad presne jses? kdyz tak mi napis na mail, ono by se i do budoucna treba dalo nejaky to spolecny jezdeni dohodnout obcas.....
richard kutej@morava.vlp.cz
2. 6. 2006, 16:49
kackala dukazy
jakub.uck
2. 6. 2006, 16:25
čáu rakeťáci a všichni příznivci.
Budu tak smělý a využiju Vaše forům
k propagaci našeho malého fesťáčku.
Nelobte se a čááááu
http://flosna.kvalitne.cz/
Zbažin Michal.Drtina@seznam.cz
2. 6. 2006, 16:10
richard: jo tenhle problém mám pořád, ale já do Prahy jedu sama, naštěstí tam mám kámoše co na ně taky jde a kvůli mě si vzal volno, abych pak po Praze nešmějdila sama, to je hodný, že?No a do které vísky se máme teda přestěhovat?At máme ským jezdit na koncerty :-) ( a taky asi nejlépe někde k Praze,ne? At to nemáme, zbytečně daleko,co? )
dead swan
2. 6. 2006, 15:55
čau Richarde!
tak do který?
Nei
2. 6. 2006, 15:40
dead swan: vidim, ze mas pdobne problemy jako ja dycky "jestli se mnou nekdo pojede..." co kdybychom se vsichni "jestli se mnou.." severo moravaci nastehovali do jedny visky!? byl by klid....
richard
2. 6. 2006, 15:28
http://nonjohn.com/Dont%2…
kolega Straka
2. 6. 2006, 15:13
http://www.nwo.dk/pic/fuc…
Doktor Straka
2. 6. 2006, 15:07
voe prima kapelka a hrajou tam príma lidičky
voe činaski
2. 6. 2006, 14:51
dead swan:
že ty seš P.p.?
živá voda
2. 6. 2006, 14:42
tak na ty Rah bras teda jedu huráááá, jupíííí už se moc těším, je to dost dobrá kapelka a nevěřila jsem, že ji uslyším na živo, tak super
dead swan
2. 6. 2006, 14:26