respektive tady...
http://www.strelak.cz/?pa…
vl
5. 6. 2006, 11:53
....s menšim zpožděním, ale přeci jen dojeli!
http://www.dverninastenka…
jakub
5. 6. 2006, 11:44
to zvedavost: krome stranek OTK, pak zkus sobotni MF Dnes a mozna budes vedet stejny kulovi jako ja a gugl Krasny vsechno.
Wydlak
5. 6. 2006, 10:04
zvědavost:
http://www.noise.cz/otk/ <-sekce konzíci, 19.8.
gugl
5. 6. 2006, 09:55
2 Wydlak - jaká akce?
zvědavost
5. 6. 2006, 09:29
oho:
http://www.diycore.net/sa…
night time
4. 6. 2006, 18:12
to Wydlak: Sám jsem zvědavej...
Aran uv@silver-rocket.org
4. 6. 2006, 14:22
Cau lidi, co to bude za akci toho 19.8. na Střeleckym ostrově, já abych veděl jak moc mám truchlit či prosit někoho aby mi to alespoň natočil, když se budu motat u Severního polárního kruhu.
Wydlak
4. 6. 2006, 12:45
ztrata casu. to je jako psat inkvizici na to, ze prasata maj stetiny. kazdej to vi.
spis bych dal inkvizici vsem, kteri po bitve vi, co vsechno jiny meli delat pred ni... viz.
http://musicserver.cz/cla…Kurva, chlapi táborský, sleduju předpověď a nenecham lidi moknout, ne??? Dyť je to přece jasný...
sušší než sucháč
4. 6. 2006, 11:48
Ahoj. Navrhuju inkvizici pro Jiřího Paroubka za to, že jmenovitě napadá české novináře, útočí na veřejnoprávní i komerční televize, používá rétoriku alá 50.léta, chce vládnout s komunistama a nazývat to menšinovou vládou, doposud neuznal chybu při zásahu na Czech teku, rozhoduje se podle náhlých výzkumů veřeného mínění, kšeftuje s čínskými komunisty bez ohledu na dodržování lidských práv v Číně, chtěl zavést vyvlastňování... -to by mohlo stačit, ne?
jakub
4. 6. 2006, 11:28
to zvědava:
http://www.silver-rocket.…
Aran uv@silver-rocket.org
4. 6. 2006, 10:31
zkus sekci kapely tady nahoře vlevi
navedenej
4. 6. 2006, 10:19
kde se daj sehnat mp3 od Kačkali?předem diky
zvědava
4. 6. 2006, 10:18
dead swam: jasne, dycky je lepsi jezdit spolu....
r
4. 6. 2006, 03:33