pedro:
a nedělej že si jinej! já to dycky poznám že seš ten stejnej ochráněnej pedro.
Trademark
15. 6. 2006, 14:31
takový zvrácenosti - pero tlustý jako plný husí krk
fujtajbl
15. 6. 2006, 14:29
pedro několika podob:
doprkýnka jakej jinej než ten co, kdo se v tom má vyznat.
taky nevim jaký pero ...
Zazi v šoku
15. 6. 2006, 14:29
zazie: tlusty jako plny husi krk
pedro (ten jinej..)
15. 6. 2006, 14:02
zvykam jen bajo
pedro (ale jinej, nez ten, co tu obcas chodi)
15. 6. 2006, 14:01
pedro:
jaký? husí brk nebo plnicí?
Týjo Zazie
15. 6. 2006, 13:48
Moje ochrana je žvýkačka, pedro
sevak
15. 6. 2006, 13:43
ma ochrana je pero
pedro
15. 6. 2006, 13:34
zazi bar: především je to ochrana před zákazníky
vědro
15. 6. 2006, 13:32
takže to shrnem. je vedro. fajn. někde za kopcem se hraje fotbal. Všichni víme. Poslední téma do svatý trojice je maso. Takže se vo něj porvěte:
http://www.novinky.cz/kok…
mama mia
15. 6. 2006, 13:25
vědro:
to je super, to máš ochranu před záškodníky, fajn.
zazi bar
15. 6. 2006, 13:17
nepoužívaný a nepoživatelný
vědro
15. 6. 2006, 13:16
VEDRO:
to na to vedro.
ach Zazie
15. 6. 2006, 13:12
to máš recht je hrozné hrozné
ach ach
15. 6. 2006, 13:11
já jsem použitelná, ale nepoužívaná
chichi
15. 6. 2006, 13:11