to snad neni pravda, ten kdo si obcas neco napise pod moji prezdivkou a dostane za to blbost, tak bych ho, ji prosila aby si vymyslel/a svoji, nebo je snad ten dotycny/a bez fantazie?????
dead swan
21. 7. 2006, 10:01
a to sem este nepsal o svetlech. dycky kdyz zacli hrat BLUEs, tak osvetlovac 9pardon, vytvarny (direktor) zapnul MODRY svetlo. parada...
iiiiiiii
21. 7. 2006, 09:04
Bože tady na Stoďůlkách je fakt krásně, já ci veeeen !
ci5
21. 7. 2006, 08:48
aaaaa oukam nejrychlejsi recenze na koncert erica uhore claptona! bravo!
OKOKOK
21. 7. 2006, 08:13
presne. vdecnost je hezky slovo, ktery to vystihuje.
debilaser
21. 7. 2006, 08:12
ať to Pixies dělají pro co chtějí, podstatný je to, že tím existuje možnost, vidět je naživo. byli to mí hrdinové, tak jsem za tu možnost vděčný. howgh
jo
21. 7. 2006, 08:09
pixies stali za hovno uz kdyz vydavali ty svoje slavny sracky.
tak a mate to
21. 7. 2006, 07:53
pro prachy to robi jen vylizani kreteni a vycpele stars,ani jedno "ixies nejsou..
die in sludge
21. 7. 2006, 02:51
mojmir je desne fajn hele......a taky Helenka a Dalibor...bozinku, je mi nejak divne,asi mi udelali lobotomii a ja si to nepamatuju....Pixies je proste fajn kapela a Mudhoney jsou opravdovi a genialni...stejne jako ma krevni skupina Esgmeq, punx not dead !!
die in sludge
21. 7. 2006, 02:49
moc se neraduj, pred nama hrajou -123minut a mujmir popapulesku, to nemuze prezit nikdo.
otk
21. 7. 2006, 02:06
až teď jsem si přečet tu diskuzi předtim.. nejsem žádnej zastánce pixies, ale myslim že zrovna oni to pro prachy nedělaj, novejch věcí snad taky pár maj, ne?
nevim
20. 7. 2006, 23:53
to pawl: to že to pixies dneska dělaj pro prachy mně přijde jako blábol. jasně, že je to diskuze pořád o tom samým, ale myslim že zrovna pixies jsou v tom nevinně. že jako prachů maj už dost. to by chtělo abys je znal osobně, abys mohl něco takovýho říkat, ne?
na koncertě jsem nebyl
20. 7. 2006, 23:49
to Vořech:
Seš sráč, ale Tvoje struny na Fontane-Stadt, který jsem dnes zakoupil, jsou boží!
HB
20. 7. 2006, 23:03
zejtra otk na coloursech
nemužu dospat:)
jupíí
20. 7. 2006, 21:34