Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
to snad neni pravda, ten kdo si obcas neco napise pod moji prezdivkou a dostane za to blbost, tak bych ho, ji prosila aby si vymyslel/a svoji, nebo je snad ten dotycny/a bez fantazie?????
dead swan 21. 7. 2006, 10:01
a to sem este nepsal o svetlech. dycky kdyz zacli hrat BLUEs, tak osvetlovac 9pardon, vytvarny (direktor) zapnul MODRY svetlo. parada...
iiiiiiii 21. 7. 2006, 09:04
Bože tady na Stoďůlkách je fakt krásně, já ci veeeen !
ci5 21. 7. 2006, 08:48
aaaaa oukam nejrychlejsi recenze na koncert erica uhore claptona! bravo!
OKOKOK 21. 7. 2006, 08:13
presne. vdecnost je hezky slovo, ktery to vystihuje.
debilaser 21. 7. 2006, 08:12
ať to Pixies dělají pro co chtějí, podstatný je to, že tím existuje možnost, vidět je naživo. byli to mí hrdinové, tak jsem za tu možnost vděčný. howgh
jo 21. 7. 2006, 08:09
pixies stali za hovno uz kdyz vydavali ty svoje slavny sracky.
tak a mate to 21. 7. 2006, 07:53
pro prachy to robi jen vylizani kreteni a vycpele stars,ani jedno "ixies nejsou..
die in sludge 21. 7. 2006, 02:51
mojmir je desne fajn hele......a taky Helenka a Dalibor...bozinku, je mi nejak divne,asi mi udelali lobotomii a ja si to nepamatuju....Pixies je proste fajn kapela a Mudhoney jsou opravdovi a genialni...stejne jako ma krevni skupina Esgmeq, punx not dead !!
die in sludge 21. 7. 2006, 02:49
moc se neraduj, pred nama hrajou -123minut a mujmir popapulesku, to nemuze prezit nikdo.
otk 21. 7. 2006, 02:06
ne
l 21. 7. 2006, 00:18
až teď jsem si přečet tu diskuzi předtim.. nejsem žádnej zastánce pixies, ale myslim že zrovna oni to pro prachy nedělaj, novejch věcí snad taky pár maj, ne?
nevim 20. 7. 2006, 23:53
to pawl: to že to pixies dneska dělaj pro prachy mně přijde jako blábol. jasně, že je to diskuze pořád o tom samým, ale myslim že zrovna pixies jsou v tom nevinně. že jako prachů maj už dost. to by chtělo abys je znal osobně, abys mohl něco takovýho říkat, ne?
na koncertě jsem nebyl 20. 7. 2006, 23:49
to Vořech:
Seš sráč, ale Tvoje struny na Fontane-Stadt, který jsem dnes zakoupil, jsou boží!
HB 20. 7. 2006, 23:03
zejtra otk na coloursech
nemužu dospat:)
jupíí 20. 7. 2006, 21:34