komar: ozvu se
driver finder
24. 7. 2006, 11:46
Nekdo tu psal, že Ememes nemaji melodie...já říkám - jsou to JENOM melodie - navíc hodně nepovedený...a recitátor Bourek ???.....(:-))
Kirzon co sněd zkaženej dort
24. 7. 2006, 11:37
zdar
nejdedou naky fesaci na tocnik z ceskejch budejic a maj volny misto v aute?
dik
komar hejzlar@post.cz
24. 7. 2006, 10:50
narkotickej spánek ty voe
člověk na konci světa tak jak ho známe
24. 7. 2006, 10:44
najít tajný místa
spát málo spát
člověk na konci svých sil
24. 7. 2006, 09:32
to je hodina. kurva.
jak to bylo, kdo vstavá v pět už asi nejde spát??
. .
24. 7. 2006, 05:12
necekana smrt,to je to jedine ,co ma smysl
Die in sludge
23. 7. 2006, 23:11
Jít na Tool mě nějak nelákalo, ale společný turné Isis a Tool, to musí bejt zážitek:
http://sgnl05news.blogspo…
Aran uv@silver-rocket.org
23. 7. 2006, 22:25
Měl bys tam něco napsat než to zmáčkneš. Víš co.
rockandroll akcelerátor
23. 7. 2006, 21:11
simka:ne ne,simek je mi lito,na tebe to nebylo,ja se polepsim a zprehlednim
fakt: roknroll je moji krevni skupinou....rrrar!
donor-akceptor
23. 7. 2006, 20:02
uz zas: sorry ale ja treba jsem dementni natolik, ze ani nechapu,ke komu se obracis.
a uz mlcim o simkach
23. 7. 2006, 19:51
jaky krve, prosim? skupinu, jinak nehraju!
fakt ....
23. 7. 2006, 19:46
klid,dyt je to takova bezna demence,jsem fakt rada,ze si to taktez uvedomujes,kamarade.... mas snad neco srdceryvnejsiho ke sdeleni?sver se,open your heart and giveitaway.ty a ja sme preci stejny krve...
uz zas
23. 7. 2006, 19:23
¨jo, myslis ze si muzu ukradenou simku nekam strcit?
fakt kravina
23. 7. 2006, 19:05
strcte si vase ukradeny simky a rebelsky holky do prdele!
UZ!
23. 7. 2006, 19:03