mne to neni jedno
ale tobe do toho nekecam
24. 7. 2006, 16:58
a není to snad jedno?nebo někam spěcháš...?
cleese3
24. 7. 2006, 16:51
jo a: jak pudou v sobotu kapely po sobe?
casovy harmonogram zhruba by byl?
24. 7. 2006, 16:48
nechte si ty kidy...
kid c
24. 7. 2006, 16:45
a nebo povolit manželce řetěz aby mohla na Růžek se džbánkem
a vypiju si to na balgóně
24. 7. 2006, 16:17
http://www.motomejdan.com/
na tocnik ani nahodou
24. 7. 2006, 16:07
jezis PRESTANTE uz prosim.
nervy
24. 7. 2006, 15:54
jo na parukarce se mi moc libilo koupit si pivko a sedet si jen tak v trave proste pohoda :-)
dead swan
24. 7. 2006, 15:49
Cross v Holešovicích má taky zahrádku
kromě jiného
24. 7. 2006, 15:40
Parukarka - z Flory sebehnes dolu na Olsansky namesti (nebo tramvaji 26 nebo nejakou nahrazkou 9 a 5, ale ty ted jezdej naprosto nepredvidatelne) a odtamtud rovne nahoru do kopce, kde uz uvidis takovou boudu. Kdyztak te tam dovedou psi a ozrali pankaci.
byl vi
24. 7. 2006, 15:40
paani dekuju a uz se v tom ztracim...kde sou strycove?
a jak najdu tu parukarku?
nno prosim ha
24. 7. 2006, 15:36
Když budete pravidelně chodit do hospody U Stychů tak tam možná potkáte svoje oblíbené rockové stár. Zahrádka i Marcel v ceně, pivo za 16 českejch.
přišel, viděl, prosral
24. 7. 2006, 15:30
Parukarka i Vysehrad jsou dobry tipy. Ja navrhuju Celnici (stanice Vyton, hned vedle metra Palackeho namesti), akorat clovek musi davat bacha, aby ho nelohli.
setrivej
24. 7. 2006, 15:27
jen tak dal jen tak dal...
ESTE
24. 7. 2006, 15:21
ted jak jsem byla v Praglu tak mi znami poradili ze je fajne posezeni na Vysehrade, pivo tam stoji myslim 20kc, jo a nebo jeste Parukarka to je nekde na Zizkove myslim ale vysvetlit bych to neumela nejsem z Praglu a me tam prazaci vzdycky zavedli, ale treba ti to nekdo vysvetli jak se tam dostanes :-)...ja se zahradkou tady v Rychmondu nemam problem kolem namesti jsou 3hospy a vsechny maji zahradku jedna dokonce zastresenou terasu .....
dead swan
24. 7. 2006, 15:21