Silver Rocket

Žebříčky 2010 - Ivan

Tenhle žebříček poslal(a) Ivan.

Desky & bijáky (a jedna kniha):

 1. 1. Max Manus - Man of War (vyprovokoval můj zájem o norskej odboj)
 2. 2. He Fails Me - Separation Anxiety (2010 byl dost hnědej rok a tohle demo mě často podrželo)
 3. 3. First Blood - Silence Is Betrayal (byli tu Chokehold, Catharsis, každej zná Tragedy a Behind Enemy Lines, teď drží megafon First Blood)
 4. 4. Valhalla Rising (hodně divný a pomalý odpoledne, na který nezapomenu a na tenhle film zvlášť)
 5. 5. Crusades - 7" - Kanada, která je tak trochu v pozadí
 6. 6. Millions Of Them - Failures (díky Bany!)
 7. 7. Inception - tady se měním v krokodýla a soundtrack je mayhem
 8. 8. Conspirituality - s/t (Fló při jízdě autem po Berlíně, po tichu, který trvalo přesně 7 songů: "Co je tohle za magory?")
 9. 9. Burning Empires - Heirs To Soil
 10. 10. Bodyjar - Jarchives
 11. 11. Metric - Fantasies
 12. 12. Misery Index - Heirs To Thievery
 13. 13. LA4 - Gyzmo
 14. 14. Terror - Keepers Of The Faith a jejich koncert v Abatonu
 15. 15. Bonus - Konec cilvilizace, i když naživo je divočejší kůň
 16. 16. Reason To Care - Dear Liv Ivy (super deska a koncert!)
 17. 17. Stray From the Path - Make Your Own History
 18. 18. Laurent Binet - HHhH
 19. 19. Yuppicide na 007 - super koncert kapely, super hnilobnej rozhled po Sedmičce plný zoufalejch trosek 20. Integrity - The Blackest Curse 21. The Town - Ben Affleck není až takovej debil. Tady mě rozsekal on a irskej květinář. 22. The Carrier - Blind To What's Right 23. The Expendables - Eric Roberts je nejlepší béčkovej padouch 24. Alice In Wonderland - 3D - teplej kocour 25. Kingdom Of Sorrow - Behind the Blackest Tears 26. Git Some - Loose Control 27. Constant Gardener - až neúnosnej pohled na citový paralely mýho života

Koncerty, zážitky a hlášky:

 1. 1. Ramming Speed V Jelení
 2. 2. Unbroken a Disembodied v Londýně (koncert, na kterej se nezapomíná a totální sestava plná pošuků) plus all you can eat thai buffet v Camdenu
 3. 3. Tlusťoch kráčící na schodech na 007 v tradičním stavu a triku Ironside vstříc Robertu Vlčkovi. Robert: "Ironside byla první kapela...", Tlusťoch: "U který sis vyhonil péro!!!"
 4. 4. Narrows - 007, Burning Love - 007 (opět okradeni)
 5. 5. Grave Maker - tenhle rok všude v Evropě - hlavně při skocích z mostu do řeky v Zurichu
 6. 6. Comeback Kid - tenhle rok všude v Evropě. Nemusíte milovat jejich desky a uznávám, že ne všechny songy jsou super, ale naživo to je jedna z nejenergičtějších kapel vůbec!
 7. 7. Jura Lejtko je největší diehard, schopnej přijet 3x týdně z Prostějova do Prahy a po koncertě jet zpátky, protože v 5 AM "vstává" do práce. Jeho hláška: "Kde só kurva všeci?!" je už dnes klasika. Někdo, kdo bydlí v Praze to má totiž na kopec daleko.
 8. 8. Nails - 007 (koncert, po kterým už nechcete dělat nic, protože atmosféra byla úplně nahovno, ale Nails přibili všechny k podlaze. Čistej hejt!)
 9. 9. Misery Index na Obscene Extreme a spící Haltuf v místnosti pro kapely
 10. 10. Benefit pro Food Not Bombs na 007 a dražba blbostí po něm. Super koncert, na kterým i tak některý z vás pouze seděli a stáli jako blumy. 11. Sabertooth Zombie a Ceremony na 007! 12. Pavel Polák po koncertě v Košicích řídící úplně namol hru Taxi: "Nech mi můj volant. Řiď si vlastní taxík .... poď zpátky do toho baru, rozbijeme Troškovi hubu!" 13. Converge - Norimberk - dokážou si poradit i s německým panoptikem. 14. Každej den v téměř stejný sestavě v Mama Coffee a Rekomandu byl lepší než cokoliv jinýho minulej rok - DÍKY! 15. "Jo jo, taky mě sere! Tenhle chlápek je jak okurka - samá voda, žádný vitamíny!" 16. Šumava - Modrava - člověče nezlob se. 17. First Blood na špatným festu v Reichu. I ve 4 rozložili publikum na molekuly.

Nenávidím:

 1. 1. Fluff a všechny, kdo tam jezděj a celej rok o tom kecaj.
 2. 2. Volání o guest list na benefit.
 3. 3. Pošta 14700
 4. 4. www.coremusic.cz a vůbec termín core muzika

Vzkaz pro Silver Rocket

Už ani ty žlůvy
Verdikt komise SRR:
pan prase!

Zpátky na seznam odpovědí.