Silver Rocket

Hájenka 2019 - Kovanice - 2. až 4. srpna

ÚV SRR 8. 7. 2019

Ahoj,

Plakát naše planeta se připravuje na poslední fázi života a přeměnu v něco, co jsme dosud znali jen z post-apo her a filmů. Do týhle atmosféry deprese, zmaru a zániku jsme se rozhodli opět prorazit dno ogranizátorských schopností, opět uspořádat Hájenku a udělat z ní živý soundtrack blížící se zkázy. Účast nám přislíbily kapely, který to, co popisujeme, nejlíp vystihujou. Letošní DEVÁTÁ Hájenka je zároveň projevem díků všem, kteří přispěli do tohoto bláznivýho podniku. Děkujeme všem kapelám, co se za těch devět ročníků nebály přijet a zahrát, děkujeme všem, co nám pomáhali a hlavně děkujeme všem, co jste přijeli. Děláme to pro Vás (no a taky sme se chtěli trochu vylejt) a je dost dobře možný, že se na to příští rok už úplně vyserem.

Termín: 2. 8. až 4. 8. 2019

Místo: https://goo.gl/2HG1Iq

Vstup:
Pátek – 150 Kč
Sobota – 250 Kč
Oba dny – 350 Kč

Lineup:

Pátek (cca od 20:00): Chandra, Děti deště, Laundered Syrup, Möbius

Sobota (cca od 17:00-18:00): Tosiro, Übel, Sweeps 04, Bahratal, The Tower, NĀV

Časy jsou sice napsaný orientačně, ale budeme se vždycky snažit směřovat první kapelu k napsanýmu času. Určitě ale doražte dřív, v pátek tam budeme celý den a v sobotu rozhodně taky (kam bychom taky jezdili, žejo).

Pivo bude jako každý ročník lokální, víno bude naopak nelokální z Moravy. Nealko bude samozřejmě taky. Jídlo bude vegan/vege. Budem rádi, když si přivezete vlastní krýgl na pití a případně ešus (nebo jinou misku) na jídlo, nechceme dělat zbytečnej odpad, už takhle je ho na světě hodně. Vemte si stany, deky, spacáky ať máte kde vytuhnout, kdo je náročnější, tak jsou v okolí penziony atd. Parkování není problém ale přemýšlejte, jestli opravdu musíte jet autem – vlak není daleko a je to pěkná procházka kolem Labe.

Organizační výbor