Silver Rocket

Basketball diaries vol. 7

Aran 26. 1. 2011

Dneska se trochu pobavíme. Žádný metafyzický střely v posledních vteřinách ani transcendentní hráčský osudy. Jen čistá prdel. Glen "Big Baby" Davis je poněkud, ehm, silnější power forward Boston Celtics a v jeho případě platí to známý nomen omen, nebo spíš "nickname omen". Takhle se Big Baby jednou rozbrečel na střídačce, když ho seřval velkej šéf Kevin Garnett:

Ale Big Baby je i hustej. Sledujte, jak šílenou ránu loktem (basket je přece bezkontaktní sport!) tady inkasoval, a jak jeho první starostí poté, co aspoň trochu nabyl vědomí, bylo běžet do útoku.

Výbornej je taky kouč Bostonu Doc Rivers, kterej (stejně jako komentátoři) nepostřehl, jak pekelnou šlehu Davis dostal, a v čase 1.58 nasraně mává rukou, aby Big Baby pokračoval ve hře, hehe...

A teď to hlavní dnešní video. Pamatujete na první Basketball diaries, kde jsem psal o vzájemným respektu hráčů NBA? Je to když tak TADY. No takže Big Baby se válí v posteli někde na hotelu před dalším zápasem (nevím proč, ale na tomhle videu mi strašně připomíná Rytmuse) a sleduje na ESPN nejlepší zárazy tejdne. A BAVÍ HO TO JAKO SVINĚ:

Basketball diaries vol. 6: http://www.silver-rocket.org/nejkecy/271
Basketball diaries vol. 5: http://www.silver-rocket.org/nejkecy/269
Basketball diaries vol. 4: http://www.silver-rocket.org/nejkecy/268
Basketball diaries vol. 3: http://www.silver-rocket.org/nejkecy/266
Basketball diaries vol. 2: http://www.silver-rocket.org/nejkecy/263
Basketball diaries vol. 1: http://www.silver-rocket.org/nejkecy/262