Silver Rocket

SRR Junior

Dovolte nám malej pohled do budoucnosti. Možná jste si už všimli, že jsme obvykle v našich aktivitách o kousek napřed před zbytkem světa, a to někdy až o tolik kroků, že nám samotnejm uniká jejich smysl. Ale ohledně jednoho projektu máme od začátku jasno: když se podíváte, bude vám jasný, že úspěch je zaručenej!

Nabídli jsme vám koncem minulýho roku férovej obchod: oblečení pro vaše ratolesti, ocejchovaný stříbrnou raketou. To ovšem byla jen polovina dealu: ta druhá je, že my máme instinkt a nos a čuch na budoucí rockový hvězdy už od úplnýho začátku. Čili co říkaj sudičky všem těm zatím roztomilejm a úžasnejm miminkům a dětem?

Za pár let se zmocněj nějakejch nástrojů, některý z nich se dokonce nedej bože stanou bubeníkama. Začnou trávit volnej čas v páchnoucích zkušebnách a nechaj si všichni bez výjimky narůst dlouhý hára. Založej všichni nějakou kapelu, a ta kapela bude vynikající, protože jejich rodiče včas projevili dobrej vkus. Až trochu vyrostou a začnou si dělat co chtěj, budou jezdit nejdřív po týhle zemi a pak po celý Evropě v polorozpadlejch dodávkách, budou vyhledávat sobě podobný existence a budou pro ně hrát. Budou to prostě skvělý lidi. Je dost možný, že budou mohutně pokérovaný... a každopádně budou vydávat desky na Silver Rocket a nahrávat je u jednoho stárnoucího absolutního zvukaře. Amen.

Jak vidíte, myslíme hodně dopředu: jiný labely chtěj dělat umění nebo byznys, my (a vy) se – ve shodě s Darwinem a zákonama přírody – věnujeme rozšiřování genetickýho materiálu. Třeba na těch fotkách už teď vidíte příští generaci ÚV SRR. My v to aspoň všichni doufáme.