Silver Rocket

OR: Poslední turné

ÚV SRR 25. 2. 2023

Zdá se to neuvěřitelný, ale letos slavíme 15 let existence. Možná se to zdá o něco míň neuvěřitelný, když si uvědomíme, že naše první koncerty jsme odehráli na Miladě a že náš první veřejnej profil byl na MySpace. Každopádně když se ohlídnem za tou dlouhou dobou, vybaví se nám spousta skvělejch zážitků, společnejch cest a krásnejch kámošství. Všechno má nicméně svoji určitou trvanlivost. Už nejsme stará dobrá mladá krev – a těch skvělejch patnáct let končí. Naše individuální cesty se rozhodly ubírat různejma směrama a průsečík s názvem OR už na nich nemá dost místa. Mrzí nás to, ale nechcem věšet hlavy – naopak. Celá tahle věc pro nás vždycky znamenala hrozně moc a jsme přesvědčený, že si zaslouží důstojnej konec. Naposled sednout do dodávky, objet pár našich oblíbenejch míst, hrát se skvělejma kapelama, potkat se s nejlepšíma lidma. Dali jsme dohromady tyhle čtyři koncerty, který podle našich měřítek přesně tyhle parametry naplňujou, a nemůžem se dočkat!

24/5 Ostrava – Provoz (+ Ÿperitiff)
25/5. Brno – Kabinet Múz (+ Boris, Asunojokei)
26/5 Vernéřovice – Soulkostel (Psychedelic Umami)
27/5 Praha – Underdogs (+ Tomáš Niesner, Lyssa, Orient)

P.S.: Celý turné financuje Fond ohrožených muzikantů (FOM). Děkujeme, že už skoro 10 let dáváte novou krev do žil skomírající alternativní scéně.

P.S.2: Na většinu koncertů existuje předprodej – na koncert s Boris v Brně TADY (GoOut), na festival Psychedelic Umami TADY (GoOut) a na závěrečnej koncert v Praze ZDE (GoOut) a bez poplatků ZDE (Silver Rocket).

Vaši OR