Silver Rocket

SOPHIA - Where Are You Now

Aran 28. 4. 2016

Pomalu se blížíme k velkýmu finále. Jak už jsme psali, Aran má z nějakýho zvláštního důvodu pocit, že síla jednotlivejch tracků Sophia má schopnost přesvědčit vás o tom, že se vyplatí přijít 1. máje na Dobešku a vidět koncert Sophia + Planety. Podobnej zaslepenej fanatismus samozřejmě podporujeme, proto mu dáváme prostor, aby v době do koncertu představil svůj TOP 10 nejlepších songů Sophia. Začíná se od desítky, stoupá to až na nedělní vrchol. 

4. WHERE ARE YOU NOW

Kamarádky a kamarádi, tady už nastupujou samý těžký kalibry. Tohle je 4. místo a pomalu přestává veškerá sranda, "Where Are You Now" je totiž jedna z nejsmutnějších doprdele písniček v historii hudby.

It´s 5 AM
And I stumble down Oxford Street
The whiskey and gin
They ain´t helping things
If I could speak
I´d call out your name
And if I could walk
I´d run back to you again

Řekněte upřímně, jestli taky znáte tenhle pocit. Skoro bych se vsadil, že jo. Úplná vykalenost, která ale neústí ve slastný zapomenutí, ale naopak v zasraně drásavej pocit zasraně drásavý osamělosti. WHERE ARE YOU NOW, KURVA? Tohle není opilá sebelítost (ruku na srdce: taky jí všichni známe, ne?), tohle je totální nedosažitelnost věcí, který by měly bejt naopak na pouhej dosah ruky. Když Orel psal o klíči k textům Sophia, tady máte první západ.


5. Obvious - TADY
6. Resisting - TADY
7. If A Change Is Gonna Come - TADY
8. Pace - TADY
9. Fool - TADY
10. The Death Of A Salesman - TADY