proste nejakej svrab
teda srab
vlk Ajda
4. 8. 2009, 16:22
pokud vim, tak am180 teď má v kutný hoře creepy teepee fest., takže jesli je to fake, tak ten, co to psal, je pěknej dement ...
někdo se nudil?
4. 8. 2009, 16:13
otázka je, jestli to fakt psal jakub hošek, že... viděl ho tam aspoň někdo?
český míňnežnic
4. 8. 2009, 16:12
jakub hosek: no to je divne
vzdyt podle infa na spajzu jim fest jde karta a je to nejlepsi kapela na svete
a texty jako ten kde se zpiva DŮM / KŮŇ jsou v podstate basne
tak jestli ty jen nezavidis!
vlk Ajda
4. 8. 2009, 16:01
ten už mluví jak buriánek
český nic
4. 8. 2009, 15:51
ze by se kuba poznal v tom bonusove tracku?
"kdyz te slysim rikat punk"
4. 8. 2009, 15:45
co to?
???
4. 8. 2009, 15:38
aran epochal na sedmicce predvedli nejzamindrakovanejsi show za posledni dobu.nudny,cesky a zly nic.cve,je tezky se z toho vyhrabat.marnost,kuci
jakub hosek
4. 8. 2009, 15:29
Jinak o Thereminu je celý divadelní představení v Dejvickym divadle. Celý je to trochu jako koncert a je tam dobře vysvětlenej princip jak thereminovox funguje. Mimo jiné myslim, že levá ruka určuje hlasitost a pravá se stará o výšku tónu. V podstatě se jedná o dva silný snímače nebo tak nějak.
Shmick shmick@seznam.cz
4. 8. 2009, 13:25
a ted se bavíte o čem?
přemek
4. 8. 2009, 13:13
zadek: tak to sme v tom kanclu, kde se to poustelo byli asi spolu :-) dobry!
mrdek
4. 8. 2009, 13:05
bradek: jo, slyšel sem to!! leak,leak,leak
a je to luxus pitcho....
Zadek
4. 8. 2009, 12:32
dneska Batrider v Ponorce - Jihlava (!!!!!!!!!!!!)
klokan
4. 8. 2009, 12:26
v budějicích teď kluci hrajou na starý aparáty a starý kytary:
http://www.diycore.net/sa…
krásná móda si myslim
4. 8. 2009, 10:50