nepiste na tohle forum nic pod mym jmenem.dekuju
Jakub Hosek
5. 8. 2009, 14:41
Jaktože tu budou Mudhoney a není tu o tom ani zmínky, he?
Mark Arm
5. 8. 2009, 14:41
dobrej den ty vole :-D
františek
5. 8. 2009, 14:33
SMRT! SMRT! SMRT! CHÁÁÁÁÁÁÁ
http://www.youtube.com/wa…
dobrej den
5. 8. 2009, 14:32
nejede nekdo z prahy na fucked up na festival davida ratha?
zajemce
5. 8. 2009, 14:07
theprodigy.com
nemocniční péče uk
5. 8. 2009, 13:20
pičo deverovkaaaaa!!!!
majty
5. 8. 2009, 13:17
http://www.myspace.com/ac…nebo něco takového do pha?
gaspoda
5. 8. 2009, 12:31
Za 5 minut začíná ZKOUŠKA SIRÉN!!!
Ganjalood ganjalood@post.cz
5. 8. 2009, 11:57
novej song Deverova Chyba:
http://www.youtube.com/wa…
Peklo pe.klo@centrum.cz
5. 8. 2009, 10:54
ty voe Bourek na musicserveru:
http://musicserver.cz/cla…snad jedinej rozumnej rozhovor na tom webu...
nebude reunion emems?? 20th anniversary??
Moje scéna
5. 8. 2009, 07:54
kazeta se přehrává ve walkmanu nebo v aute (vyšší verze walkmanu)
jo
5. 8. 2009, 00:36
esli v praze nebudou hrat keelhaul a oxbow tak se zabiju
blazen na pokraji
5. 8. 2009, 00:24
Kazety obcas hrajou koncerty. Ne ze by to za neco stalo, ale existujou. Nic..
pro me
4. 8. 2009, 23:45
Co to je ta kazeta? Na čem se to přehrává??
de Sade jr
4. 8. 2009, 23:40