Aran: řekni nám o tom překvápku, že vážně na podzim dovalíte Dinosaur Jr., stejně si už o tom šuškal Bugr s Tomskem, tak co....
Lu Barlu
3. 8. 2009, 13:28
kluci reknete tady tomu panovi ze stimulu, jakou teda vlastne uplatnujete politiku
mirek topolanek
3. 8. 2009, 13:25
Martine, řekneme jim o tom překvapení?
Aran uv@silver-rocket.org
3. 8. 2009, 13:20
a neserte me s tema narozeninama.
Bourek uv@silver-rocket.org
3. 8. 2009, 12:36
hele, třeba já dorazim pozdějc
Peklo pe.klo@centrum.cz
3. 8. 2009, 12:25
nebo vyloučí z hard koru
svině brohe
3. 8. 2009, 12:22
hele, koukejte neska prijit na sedmicku, nebo na vas napisu diss
Bourek uv@silver-rocket.org
3. 8. 2009, 12:18
Aran
svině :-)
3. 8. 2009, 12:14
"Slyšel jsem svoje jméno v hubách tolika sviní..."
Aran uv@silver-rocket.org
3. 8. 2009, 11:51
jinak gratulace že jsi trumfnul aspoň toho Klusáka když už ne Švamberka, jseš vážně dobrej
buran
3. 8. 2009, 11:48
není podstatný, na koho vlastně jsi v tom článku útočil, podstatný je to, že tam z tebe padaly hovna. howgh
buran
3. 8. 2009, 11:45
to radim: jojo, sorry, moje chyba
Ferenc
3. 8. 2009, 11:31
Dlouhá dovolená se halt na člověku podepíše. Možná víc než si myslíme...
Job honza.krejca@gmail.com
3. 8. 2009, 11:27
Petr Ferenc: Ten článek nepsal Petr Vizina, ale tři úplně jiný pánové.
Radim radim.solc@gmail.com
3. 8. 2009, 11:19
Abyste se pionýři neposrali s těma podpisama. Největší péra, nejkrásnější báby, nejchytřejší kecy! To snad mluví za všechno neé?!
anonym z Krkonoš
3. 8. 2009, 11:05