Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Luldo naser si...radši si to místo keců poslechni.....
Treehorn 4. 8. 2009, 21:07
kluci uz udelejte nejaky poradny hard kapelky posledni dobou to jde do kytek.
deaf 4. 8. 2009, 20:01
t.: dobra, tak ironie ne, ale sarkasmus ano. ale na to uz sere pes.
honza. xhu.dbax@gmail.com 4. 8. 2009, 19:07
Točník bude za cca 120-150.
Peklo pe.klo@centrum.cz 4. 8. 2009, 18:34
jj, vypadá to, že z nich za chvíli bude taková ta zábavová kapela
Lukáš 4. 8. 2009, 18:24
Paramount Styles tu snad už hrajou častěji než všechny tlupy z raket dohromady, ne?
koukám koukám 4. 8. 2009, 18:22
tady je někdo hodně závislej...
Lukáš 4. 8. 2009, 18:22
Aran: Ahoj, kolik bude stát lupení na Paramount Styles na Točník a 007? Můžu už někde koupit lístky? Díky.
Treehorn 4. 8. 2009, 18:19
moc hezky video
as 4. 8. 2009, 18:02
Yo! http://www.youtube.com/wa…
Radim radim.solc@gmail.com 4. 8. 2009, 17:36
a co je na tom ironickýho, jako?
t. 4. 8. 2009, 17:13
Kuba tam byl a at to psal kdokoliv, tak se tomu rika ironie.. Aspon ja to tak chapu. A Theremin v dejvickym je nejvetsi parada, skoro jako vcera AE.
honza. xhu.dbax@gmail.com 4. 8. 2009, 16:50
nekdo: videl bych to taky tak
Pinto pintolp@gmail.com 4. 8. 2009, 16:48
Ta Troyova deska je skvělá.
D. 4. 8. 2009, 16:46
koalice brno/stredocesky kraj
gay pride 4. 8. 2009, 16:28