Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
doom,drone: a voe kdybys to voe slyšel!!!! to jeněco
bradek 4. 8. 2009, 10:24
aha, dík. tak tenhle těrmen byl teda včera dobrej, ale ta rapovačka byla teda nejvíc...
gratuluju 4. 8. 2009, 09:52
to je theremin:
http://www.moogmusic.com/…
oni dělaj víc typů, tak možná ne přesně tenhle, ale velkej rozdíl v tom nebude
já to teda vim 4. 8. 2009, 09:46
Radim:
milý Radime, větší paráda je Shrinnebuilder,
The “doom supergroup” with Saint Vitus / Obsessed / Spirit Caravan / Hidden Hand guitar hero Scott “Wino” Weinrich, Neurosis / Tribes of Neurot leader Scott Kelly, former Sleep and current Om bassist Al Cisneros, and Melvins drummer Dale Crover
http://www.myspace.com/sh…
doom,drone, sludge rulez 4. 8. 2009, 09:36
nevíte někdo, jak se jmenuje a na jakym principu funguje ta mašinka, co na ni na 007 hrál včera ten kluk od holek?
já to teda nevim 4. 8. 2009, 09:34
klasická okurka Respekt, klasicka okurka A2 - tahle sezóna plodí zbytečný blbosti, tzn. idelaní by bylo to úplně ignorovat, jenže když se to člověka dotkne v neuralgickym bodě... a pak ještě petr ferenc řekne na fóru srr "dobrý den", no to už je úplnej úpal
namažte se a děte si lehnout 4. 8. 2009, 01:07
radim: maj luxusni vzory! ale hlavne to jsou lidi, kteri se uz driv sesli v supr projektech GOD a ICE.
nez 3. 8. 2009, 21:45
Radim:uz to nejakej ten patek funguje no.
pat 3. 8. 2009, 21:14
Tohle je teda velká paráda: http://www.myspace.com/of… . Justin K Broadrick (Jesu, Godflesh, Napalm Death), Dave Cochrane (Head of David), Diarmuid Dalton (Jesu, Goldflesh) and Aaron Turner (Isis, Old Man Gloom)
Radim radim.solc@gmail.com 3. 8. 2009, 21:08
Petr Ferenc: neboj, jsou i lide, kteri Tvuj clanek pochopili jako nekonfliktni a lehce nezajimavy. Ale nelituju casu, kterej jsem do jeho cteni investoval. Zaplat pambu za granty na kulturu, ktery tam i skonci. Nehlede na to, ze preferuju jinej model.
John 3. 8. 2009, 19:16
Sun Wu Kung fest v Novem Bydzove byla dokonala akce. Bysice maji dustojneho naslednika - doufam ze pristi rok se bude opakovat (ale je skoda tohle misto vyuzit jenom jednou v roce).
a tady je par fotek Bonus + Sporto - http://picasaweb.google.c…
nez 3. 8. 2009, 14:44
Bugr šukal odposlech.
Nejlepší vertikální tanečník.
Přemysl z Krkonoš 3. 8. 2009, 14:17
Lu Barlu: Bohužel, podzim nevyšel. Možná jaro. Bugrr někdy šuškal? Nevěřím...
Aran uv@silver-rocket.org 3. 8. 2009, 13:37
kdo s kým šukal??
cože? 3. 8. 2009, 13:31
si už o tom šukal bugrr s tomskem, prej
poetici 3. 8. 2009, 13:30