kydoni
Hugooo
6. 8. 2009, 12:53
jde to tady do hajzlu, kluci by si meli pozadat o grant aby to nekam dotahli
ten co se nesmi podepisovat jmenem
6. 8. 2009, 12:45
tak se nam ta stribrna raketa nejak mota v kruhu, nezda se vam?
ruku na srdce
6. 8. 2009, 12:25
Lidi jdete na Batrider - vcera ve Slavo to byl neskutecnej orgasmus - nikdy predtim sem nevidela (a zrejme uz nikdy ani neuvidim) ze by jim mala asi osmileta blondata holcicka stojici v prvni rade sebrala tamburinu a zacala s nima valit... pohltili nas vsechny! Dneska Nova Paka, zitra Pha, pozitri Brno a pak valej Emerika a opacna polokoule...
Brt
6. 8. 2009, 11:13
PÁTEK 7. 8. 2009 – HOŘICE – KAFE!KAFKA (kafírna na náměstí)
od 20:00 / vstup dobrovolný (kapelám na cesták)
LEWISIT (Liberec) /
www.lewisit.orgUNDERGROUND THEATRE (Liberec) /
www.bandzone.cz/undergrou…
Přemysl z Krkonoš
6. 8. 2009, 10:08
nedockavej: tak holt pudes na Mother nekdy jindy, no...
Father
6. 8. 2009, 09:47
zplynovat
vas vsecky
6. 8. 2009, 00:28
paramount styles=nový kelly family
ocas
6. 8. 2009, 00:15
Nechce nekdo tocit par minut Mother v matrixu?Pro zvedavy jedince ktery se tam nedostanou!
nedockavej
5. 8. 2009, 21:59
slávie
ololol
5. 8. 2009, 21:59
ja sem skutecnej jakub hosek.dekuju
vy svine
5. 8. 2009, 17:02
Mně dejte taky pokoj.
Merlin Šťastný vepřík
5. 8. 2009, 16:55
Jo a mym jmenem se taky nepodepisujte. Dik.
Mark Arm
5. 8. 2009, 16:44
http://www.youtube.com/wa…
drogy ne
5. 8. 2009, 15:33
Tak v Plzni nikoho Zkouska Siren nezajima
http://www.novinky.cz/kri…
h f
5. 8. 2009, 14:57